Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
13-04-2021

«Ваша Високосте, вітаю!» Фільми про королівських персон на SWEET.TV«Ваша Високосте, вітаю!» Фільми про королівських персон на SWEET.TV

Королівські персони завжди привертали до себе багато уваги. Їх життя сповнене несподіванок, цікавих подій і проблем, які дуже часто зображувалися в кіно. В багатьох випадках ці фільми отримували схвальні відгуки глядачів і саме з таких складається ця добірка.

Тож стрічки, в яких фраза «Вітаю, Ваша Високосте!» пролунала неодноразово, вже готові виходити на екран твого телевізора.

Король говорить. IMDb 8.0 


Король Георг VI — батько Королеви Єлизавети ІІ — зійшов на престол трохи несподівано. Його старший брат зрікся трону та, можна сказати, підставив свого молодшого брата, адже той страждав від страшного нервового заїкання.

Для того, щоб побороти цю проблему та без проблем виступати на публіку, Георг звертається по допомогу до незвичайного логопеда Ліонеля Лога. Його методи дивують, а інколи навіть вражають. Та найголовніше — працюють.

Фільм засновано на реальних подіях. Головні ролі виконували: Колін Ферт, Гелена Бонем Картер, Гай Пірс, Джефрі Раш та інші.

Вікторія і Абдул. IMDb 6.8 


Вікторія зійшла на престол у 1837 році. Тоді вона стала королевою Великої Британії, Ірландії, а пізніше — імператрицею Індії. В неї були тисячі підданих, серед яких був Абдул Карім. Він став для Її Величності вірним другом, що розповідає про традиції свого народу, мову та релігію. Та ця дружба не подобалася нікому при дворі, а всю ситуацію обговорювали далеко за кордонами Англії.

Ролі у фільмі виконували: Джуді Денч, Алі Фазал, Аділь Ахтар, Майкл Гембон та інші.  

Марія — королева Шотландії. IMDb 6.3 


Сюжет фільму розповідає нам історію життя Марії Стюарт. Вона була Королевою Шотландії та Королевою Франції, як дружина Короля Франциска ІІ. Після його смерті, Марія повертається в Англію та заявляє про свої права на престол, на якому зараз сидить її кузина — Єлизавета.

Життя Марії Стюарт — сповнене цікавих подій, хоч і завершилося великою трагедією.

Акторський склад стрічки вражає: Сірша Ронан, Марго Роббі, Джек Лоуден, Девід Теннант, Гай Пірс та інші.

Герцогиня. IMDb 6.9 


Стрічка розповідає про історію життя герцогині Девонширської Джорджіани Кавендіш. Її харизма та краса вражали всіх навколо. Вона стала дружиною герцога Девонширського, коли була ще юною леді. Джорджіана закохала в себе всіх, завдяки своїй екстравагантності, турботі про дітей, політичній позиції. Та чи змогла вона стати по-справжньому щасливою?

Ролі в фільмі виконували: Кіра Найтлі, Рейф Файнс, Шарлотта Ремплінг, Домінік Купер та інші.

Королівський коргі. IMDb 4.8 


Це мультфільм, що допоможе розслабитися після перегляду історичних стрічок з цієї добірки.

Багатьом відомо, що коргі — головні тваринки Букінгемського палацу. Вони — велика любов Королеви Єлизавети ІІ, та це не заважає їм бути шкодниками.

Мультик буде цікаво подивитися глядачам будь-якого віку.