Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
02-04-2021

Фільми, що доводять силу жінок. Добірка від SWEET.TV

Стереотип про те, що жінки — слабка частина людства, руйнується на очах. І ми підготували добірку фільмів, що продовжують доводити силу жінок. До речі, ці стрічки дуже популярні серед чоловіків.

Нумо дивитися круте кіно!

Фріда. IMDb 7.4 


Фріда Кало — знаменита мексиканська художниця, що вразила світ не лише своїми картинами, а й силою духу. Вона починає писати після важкої аварії, в якій Фріда зазнала чисельних травм і переломів. Одужавши, вона показує їх відомому художнику Дієго Рівері. Згодом він стає її вчителем, наставником, чоловіком і соратником у політичній боротьбі. За своє життя Фріда Кало знайомиться з багатьма відомими особистостями, зокрема з Рокфеллером. Та найголовніша її мета — відкрити власну виставку в Мексиці.

Роль Фріди Кало виконала Сальма Гаєк. Також у стрічці знімалися: Альфредо Моліна, Дієго Луна, Антоніо Бандерас та інші. 

Убити Білла. Фільм 1. IMDb 8.1 

Убити Білла. Фільм 2. IMDb. 8.0 


Два фільми Убити Білла — культові стрічки Квентіна Тарантіно. Другу частину сам режисер вважає своєю найкращою роботою.

Сюжет розповідає нам історію найманої вбивці на прізвисько Чорна Мамба, яку хотіли вбити на власному весіллі. Отримавши кулю в голову, вона 4 роки проводить в комі, а коли приходить до тями, має лише одну мету — вбити Білла та тих, хто був разом з ним.

Головну роль у стрічці виконала Ума Турман. Також у фільмах знімалися: Майкл Медсен, Девід Каррадайн, Деріл Ганна, Люсі Лью та інші.

Білявка в законі. IMDb 6.3 

Білявка в законі. IMDb 4.8 


Обидва фільми розповідають нам історію Еллі Вудс. Вона — блондинка з якої можна списати цілу книгу стереотипів. Але це все тимчасово, адже Еллі вступає до Гарварду, щоб стати адвокатом і розпочати боротьбу з несправедливістю. Її завзятість доводить її аж до Білого дому.

Стрічки стали екранізацією роману Аманди Браун «Юридична блондинка»

У фільмах знімались: Різ Візерспун, Люк Вілсон, Сельма Блер, Меттью Девіс, Саллі Філд та інші.

Проста послуга. IMDb 6.8 


Сюжет фільму розкриває нам силу молодої вдови Стефані. В неї свій відеоблог, вона дуже позитивна та всі сили вкладає у виховання свого маленького сина. Одного дня Стефані знайомиться з Емілі — мамою хлопчика, з яким дружить її син. Але раптом, після звичайного прохання забрати обох дітей зі школи, Емілі безслідно зникає.

Ролі у фільмі виконували: Анна Кендрік, Блейк Лайвлі, Генрі Голдінг, Ієн Холм та інші.