Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
01-04-2021

SWEET.TV розповів, які фільми українці будуть дивитися в квітні

Спойлер: більше десяти фільмів про пригоди «Месників» зі всесвіту MARVEL. В онлайн-кінотеатрі розповідають, що ці стрічки будуть дарувати українцям супергеройський настрій, який допоможе подолати посилення карантину.

Карантинні обмеження набирають оберти, тож українці змушені проводити більше часу вдома. Проте організувати своє дозвілля в чотирьох стінах значно важче. Для багатьох перегляд фільмів стає щоденною розвагою. Тож які фільми допоможуть глядачам підняти настрій цієї весни — читайте далі.

З першого квітня в кінозалі онлайн-кінотеатру розпочинається «Супергеройська весна». Всім користувачам SWEET.TV безкоштовно в тарифі будуть доступні такі фільми: «Месники», «Месники: Ера Альтрона», «Месники: Війна нескінченності», «Месники. Завершення», «Перший месник», «Перший месник: Друга війна», «Перший месник: Громадянська війна», «Людина-мураха», «Людина-мураха та Оса», «Чорна Пантера», «Капітан Марвел».

«У зв’язку з ситуацією навколо, кожен з нас хоче мати суперсилу. Перетворити всіх на супергероїв ми не можемо, та занурити наших глядачів у світ суперздібностей нам під силу. Тож З 1 квітня SWEET.TV розпочинає «Супергеройську весну». На сервісі вже з’явилися чотири частини «Месників», а також фільми про Капітана Америку та Людину-мураху. Та найголовніше — їх можна подивитися безкоштовно в тарифі», — розповідає директор SWEET.TV Олександр Резунов.

Також нещодавно SWEET.TV став першим українським онлайн-кінотеатром, який розпочав пряму співпрацю з американським телегігантом CBS. Такі домовленості відкрили абонентам доступ до популярних серіалів, серед яких «Декстер», «Хтива Каліфорнія», «Твін Пікс», «Мільярди», «Елементарно», «Бульварні жахіття» та ін. Зараз онлайн-кінотеатр працює над створенням україномовної озвучки для всіх епізодів у рамках проєкту «Hollywood українською».

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV наразі єдиний в Україні, що відкриває доступ до фільмів всесвіту Marvel безкоштовно в тарифі. Такий доступ відкривається ще до 10 000+ стрічок і серіалів з середнім рейтингом IMDb 7.6, тож завжди можна знайти гарне кіно для перегляду. 

Також на сервісі можна переглядати 260+ телеканалів, серед яких національні, фільмові, пізнавальні, новинні, дитячі, спортивні та інші. Є функція керування телеефіром: трансляцію можна ставити на паузу, перемотувати та дивитися в записі до 7 діб.