Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
31-03-2021

SWEET.TV став Gold Partner онлайн-конференції React fwdays'21

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV став Gold Partner React fwdays'21. Це перша онлайн-конференція в Україні, що присвячена роботі з відкритою JavaScript бібліотекою для створення інтерфейсів користувача — React.js.

Конференція відбулася в онлайн-форматі, що зробило її доступнішою та відкритішою для ІТ-спеціалістів з усього світу. Цілий день усі присутні виконували практичні завдання, знайомилися з новими технологіями, слухали лекції, поради та інструкції по роботі з React.

Окремим пунктом слід виділити виступи топових спікерів з Microsoft, Wix Engineering, Datamix, Grammarly, JavaScript.Ninja, Fiverr, Veriff та ін.

Також всі учасники конференції дізналися про технології, що були впроваджені на платформі онлайн-кінотеатру SWEET.TV. ІТ-директор SWEET.TV Сергій Іванець залюбки поділився інсайтами в ексклюзивному інтерв’ю.

«Дуже приємно бути частиною такої великої онлайн-події. Ми підтримуємо розвиток IT-індустрії України та допомагаємо сформувати ком'юніті, яке здатне втілювати найсміливіші рішення. Я впевнений, що українські спеціалісти можуть створювати ІТ-продукти світового рівня, як це зробили ми, створивши SWEET.TV», — каже Сергій Іванець.

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV не вперше підтримує ІТ-сферу України. Раніше сервіс організував Cinema Challenge ‍Hackathon з призовим фондом 50 000 $ та став генеральним партнером найбільшого європейського ІТ Чемпіонату — DEV Challenge.

Повне інтерв’ю ІТ-директора SWEET.TV Сергія Іванця можна подивитися просто зараз:


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди