Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
29-03-2021

Українська пригодницька комедія «Безславні кріпаки» доступна на SWEET.TV

Український пригодницький фільм «Безславні кріпаки», який об’єднав самураїв, Дикий захід і Тараса Шевченка, тепер можна подивитись на SWEET.TV.

Нова кінокартина режисера та сценариста Романа Перфільєва — це чергова спроба осучаснити постать великого поета Тараса Шевченка та зробити її популярною для молоді. Що буде, якщо він відкладе перо та візьме до рук самурайського меча?

За сюжетом дія у фільмі відбувається в 1844 році. Рятуючись від переслідування імператора Японії, на територію України потрапляє самурай. Випадково він знайомиться з молодим Тарасом Шевченком, якого вирішує навчити прийомам традиційних японських бойових мистецтв. Молодий Шевченко починає тренуватися по півдоби, вчиться битися на двох мечах, стріляти «по-македонськи», швидко бігати та перестати витріщатися на гейш. Разом герої починають боротися за свободу українського народу.

Режисер та сценарист стрічки, знятої у жанрі пригодницької комедії — Роман Перфільєв («Лиса гора»). Оператор — Дмитро Недря. Роль Тараса Шевченка виконує Роман Луцький, знайомий глядачам по «Сторожовій заставі» та фільму «Брати. Остання сповідь», в образі самурая Акайо — Сергій Стрельников («Олекса Довбуш»). Також ролі в картині виконують: Яків Ткаченко, Ген Сето, Катерина Слюсар, Андрій Борис, Андрій Малинович та інші.

За словами творців, фільм «Безславні кріпаки» — це не тільки візуально смачна історія про самураїв, що мчать за обрій на жвавих конях. І не тільки каскадерські трюки, вибухи у перервах з майже комедійними стендапами Романа Луцького та Сергія Стрельникова. Це ще й захоплююча музика відомого європейського композитора Даріо Веро.

На початку фільм виробництва кінокомпанії Kristi Films (на чолі з продюсером Юрієм Мінзяновим) носив назву «Тарас Шевченко: Перший самурай». Бюджет стрічки – 24,5 млн грн. Слоган фільму: «Катана, пістоль і сталеві вуса».

Оригінальна стаття