Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
27-03-2021

Будь-якою ціною. Фільми про виживання, що можна подивитися на SWEEET.TV

Фільми про виживання захоплюють драматичними подіями та співчуттям про героїв. Деякі з них створюють на основі реальних подій, а деякі повністю вигадані. Та найголовніше те, що жодна з цих історій не залишить глядачів байдужими.

Будьте впевнені, що вас вразить кожна з цих стрічок. Нумо читати, а потім дивитися!

Неможливе. IMDb 7.6 


Генрі, Марія та троє їхніх дітей хочуть провести Різдво в теплих краях. Вони їдуть до Тайланду — чарівної країни, де можна цілими днями ніжитися біля басейну. Та цей відпочинок стає жахливим, коли країну накриває велетенське цунамі. Воно затоплює місто та ставить одне запитання: чи вдастся родині об’єднатися знов?

Ролі у фільмі виконували Марта Етура, Наомі Воттс, Юен Мак-Грегор, ще дуже юний Том Голланд та інші.

Останній неандерталець. IMDb 6.4 


Ао — останній у світі неандерталець. Його клан було знищено. Тепер він прагне залишити Північні Землі та відправитися на південь — туди, де він народився. Він хоче знайти свого брата, з яким його розлучили ще в дитинстві. Та дорогою він зустрічає Акі — Homo Sapiens.

Дика ріка. IMDb 6.4 


Сплавитися бурхливою річкою — відпочинок не для кожного. Ті, хто вирішують це зробити — надзвичайно сміливі люди, яким потрібно багато адреналіну. Та бувають такі ситуації, коли сила дикої річки — не найжахливіша річ, адже більш небезпечними є люди, що опиняться поряд.

У фільмі знімалися Меріл Стріп, Девід Стретейрн, Кевін Бейкон, Джон Рейлі та інші.

Пік Данте. IMDb 6.0 


Невелике містечко Пік Данте знаходиться біля вулкану, що спить вже 7000 років. Але останнім часом він поводиться дуже дивно. Для того, що з’ясувати причини аномалій до Піку Данте прибуває вчений-вулканолог Геррі Далтон. Він виявляє, що катастрофа неминуча, проте ніхто, крім мера міста не хоче йому допомогти.

Ролі у фільмі виконували: Пірс Броснан, Лінда Гемільтон та інші.

Володар бурі. IMDb 7.5 


Джеймс — сапер підривник. Його загін було відправлено до одного з іракських міст, де кожен предмет може представляти смертельну небезпеку. Добре тут лише те, що Джеймс — справжній професіонал, хоч і трошечки навіжений.

У стрічці знімалися: Джеремі Реннер, Ентоні Макі, Браян Гераті та інші.


Діляться цією добіркою в соціальних мережах і приємного перегляду!