Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
25-03-2021

Фільми про тварин-героїв на SWEET.TV

Історія знає безліч прикладів, коли тварини рятували людей. Багато з цих історій вже було екранізовано. Деякі з них ви вже точно бачили, а про деякі навіть не чули. Та це не важливо, адже фільми про тварин-героїв, що стали для всіх найкращими друзями, можна передивлятися безліч разів.

Обирайте кіно на вечір і насолоджуйтеся переглядом.

Белль і Себастьян. IMDb 6.9 

Белль і Себастьян: Пригоди тривають. IMDb 6.6 

Бель і Себастьян: Друзі навік. IMDb 6.3 


Себастьян — маленький хлопчина, що живе в французькому містечку Сен-Мартен, що на кордоні зі Швейцарією. Надворі друга світова війна, країна охоплена боями, а невелике поселення страждає ще й від звіра, що краде овець. Всі підозрюють у цих злочинах велетенського пса та відкривають на нього полювання. Та виявляється, що він, а точніше вона, не винна у вбивствах худоби. Величезна біла собака на ім’я Белль стає ліпшим другом малого Себастьяна та разом вони занурюються у пригоди.

Вся трилогія фільмів — неймовірно цікава.

Бетховен. IMDb 5.7 

Бетховен 2. IMDb 4.9 


Головний герой культової стрічки — сенбернар на прізвисько Бетховен. Він дуже симпатичний, спокійний та володіє найважливішою навичкою великого домашнього пса: бути м’яким і добрим.

Обидва фільми були зняті на початку дев’яностих і стали улюбленими для мільйонів глядачів по всьому світу. Культовість стрічки зумовлена навіть тим, що досі є люди, які називають сенбернарів — Бетховенами.

К-9: Собача робота. IMDb 6.0 


Майкл Дулі — поліцейський. Він намагається боротися з наркодилерами, які не мають до нього «теплих почуттів». Його напарник — вівчарка на прізвисько Джеррі Лі — вміє знаходити наркотики та повинен допомогти офіцеру знайти докази проти бандитів. Але є одне «але». В Джеррі Лі дуже важкий характер. Він не часто хоче працювати. Здебільшого в цього на меті: руйнування квартири та машини хазяїна, втручання в його особисте життя та інші веселощі.

У фільмі знімалися Джеймс Белуші, Мел Гарріс та інші.

Балто. IMDb 7.1 


Балто, напевно, найвідоміший пес у світі. Цей мультфільм став найвідомішою екранізацією його подвигу.

Епідемія дифтерії захопила місто. Десятки дітей залишаються в лікарні та чекають на ліки. Проте неймовірна хуртовина не дає доставити їх швидко. Єдиний спосіб — добратися до пункту на упряжці. Та ніхто навіть подумати не міг, що головним героєм стане напіввовк Балто.

Дорога додому: Неймовірна подорож IMDb 7.0 


Неймовірна пригода домашніх тварин, що вирішили самотужки дістатися до своїх хазяїв. Загін з американського бульдога, гімалайської кішки та золотистого ретривера відправляються у подорож Америкою. Вони проходять крізь неймовірні красоти країни та жахливі перешкоди, щоб знову бути поряд з улюбленими господарями.