Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
22-03-2021

Мультики від Disney для дітей до 12 років. Добірка від SWEET.TV

Кіностудія Disney створює неймовірні мультфільми для дітей будь-якого віку та всієї родини. Ця добірка присвячена мультфільмам, що сподобаються діткам до 12 років, але будьте впевнені, що й дорослим буде цікаво подивитися чи навіть передивитися їх. 

Тож підбірка мультиків спеціально для наших маленьких глядачів.

Тачки. IMDb 7.1


Уявіть собі світ, де всі мешканці — машини, а головна подія — гонки! Блискавка МакКвін — найшвидший у світі. Він — ідеальна суміш швидкості, аеродинаміки, а ще пихатості та егоїзму. Він ніколи не думає про інших і завжди ставить себе на перше місце. Раптово, Блискавка сходить з траси та потрапляє до невеличкого містечка, де він зустрічає машини, що зовсім не схожі на нього.

Добрий динозавр. IMDb 6.7 


У мультику зображено світ, в якому динозаври не вимерли, а продовжили еволюціонувати. Вони стали цивілізованими розвинутими. 

Історія розповідає нам про динозавра на ім’я Арло, що зустрічає маленьку людину. Ще зовсім дике створіння захищає Арло та стає його вірним другом, адже сам динозавр — дуже добрий і не готовий до всіх проблем цього світу.

Ліло та Стіч. IMDb 7.2 


Стіч — інопланетянин, що потрапляє на Гаваї. Тут всі думають, що він — просто незвичайний пес. Він багато їсть, дуже сильний і ховає від усіх свої інопланетні вусики та зайву пару лап. Але найголовніша проблема для Стіча та його нової хазяйки — маленької дівчинки Ліло це те, що його розшукують і хочуть ув’язнити. Чому? Бо насправді він — зброя, що створює хаос.

Заплутана історія. IMDb 7.7 


Рапунцель — принцеса з чарівним волоссям, що була викрадена з королівства ще маленькою дитиною. Це зробила лиходійка на ім’я Мати Ґотел, адже магія волосся Рапунцель може дарувати вічну красу та молодість.

Батьки принцеси продовжують вірити в те, що їхня донька повернеться додому та щороку, в день її народження, влаштовують фестиваль світла, запускаючи в небо безліч феєрверків. Рапунцель щороку бачить його з вікна своєї башти, та одного разу вирішує відвідати фестиваль. Для цього їй потрібен помічник, який сам її знаходить.

Крижане серце. IMDb 7.4 


Ерендел — неймовірне королівство. Завжди гарна погода, всі живуть у достатку, а обличчя людей завжди прикрашає посмішка. Та одного разу все навколо захоплює сніг через те, що королева Ельза не змогла впоратись з магічними силами. Вона йде з королівства, а на її пошуки відправляється менша сестра, торговець льодом і чарівний сніговик.