Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
19-03-2021

SWEET.TV став членом «Чистого неба»

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV приєднався до антипіратської Ініціативи «Чисте небо». За словами керівника «Чистого неба» В’ячеслава Мієнка, з розвитком стрімінгових сервісів зростає і цифрове піратство, «оскільки злочинці пристосовуються до нових технологій і поведінки споживачів»

«Ми прагнемо підтримувати розвиток культури споживання легального контенту в Україні. Від цього фактора напряму залежить те, який продукт зможе створювати наша медіаіндустрія вже завтра. Тож наша мета сьогодні — довести українцям, що легальний доступ до контенту дасть їм нові, цікаві, якісні продукти», — каже Олександр Резунов, директор SWEET.TV.

За інформацією ініціативи, SWEET.TV, ставши учасником «Чистого неба», отримав доступ до низки сервісів, зокрема, до внесення ресурсів, які порушили закон, на blacklists.org.ua і на міжнародну платформу Всесвітньої організації із захисту інтелектуальної власності WIPO ALERT Database, а також до SUDUM, який допомагає блокувати вкрадений контент в мережі. Також «Чисте небо» пропонує для своїх учасників ще й такі можливості: допомога у виявленні нелегальних розміщень контенту в мережі, блокування фінансових потоків «піратів» в банках і платіжних системах (Visa/MasterCard), отримання консультації експертів у сфері захисту інтелектуальної власності, допомога у взаємодії з державними органами, інформаційна підтримка та обмін досвідом з іншими учасниками й партнерами тощо.

«Захист авторських прав — це справа не тільки правовласників. Усі учасники ринку мають стосунок до формування креативної економіки і тільки разом ми можемо розвивати цей напрямок. Звісно, приєднання таких популярних ОТТ-платформ, як SWEET.TV — це не тільки сигнал для ринку, а й відповідальна позиція та рішення задля розвитку української економіки. На сьогодні дві ОТТ-платформи продемонстрували, що в нас спільні цінності, тому сподіваємося, що всі найбільші українські стрімінгові сервіси долучаться до нас в найближчому майбутньому», — каже Микола Фаєнгольд, заступник керівника Ініціативи «Чисте небо».