Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
21-03-2021

Фільми з несподіваним фіналом. Добірка від SWEET.TV

Ми любимо дивитися фільми через цікаві сюжети, дивовижні спецефекти, режисерську роботу, акторський склад і багато іншого. Та окреме задоволення під час перегляду приносять несподівані фінали.

Ми зібрали добірку фільмів, що здивують своїми розв’язками. Жодних спойлерів, лише тизери.

Ножі наголо. IMDb 7.9 (16+) 


Стрічка «Ножі наголо» — один з найбільш цікавих кримінальних детективів, що зараз можна подивитися на SWEET.TV безкоштовно в тарифі.

Гарлан Тромбі — багатий автор детективних романів. Попри його успіх, вся родина роздирається сварками. Гарлан прагне помирити всіх і зробити це можна під час святкування його 85-річчя. Та наступного дня його знаходять вбитим. В грудях Гарлана стирчить ніж. За справу береться приватний детектив Бенуа Блан, який починає підозрювати кожного, хто був у будинку.

Ролі в фільмі виконали: Деніел Крейг, Кріс Еванс, Ана де Армас та інші. 

Пастка. IMDb 7.7 (18+) 


Кріс — звичайний афроамериканець. В нього є дівчина, її звати Роуз і вона хоче познайомити його зі своїми батьками. Для цього вони їдуть до них на вихідні, де збираються провести декілька днів. Але мандрівка складається не за планом, коли Кріс помічає, що всі афроамериканці в цьому містечку поводяться… дивно.

Пам'ятай. IMDb 8.4 (16+) 


Історія чоловіка на ім’я Леонард дуже незвичайна. Його дружину вбили та зараз він намагається знайти тих, хто це зробив. Здавалося б, сюжет для звичайного бойовика, проте є одне «але». Леонард страждає від дуже рідкісного захворювання: втрати короткочасної пам’яті. Він пам’ятає все, що було до вбивства, та не пам’ятає те, що було 15 хвилин тому. Не загубитися йому допомагає фотоапарат Polaroid і татуювання на тілі. Тільки на них немає відповіді на головне питання: хто вбив його дружину?

У фільмі знімалися Гай Пірс, Керрі-Енн Мосс, Джо Пантоліано та інші.

Ex machina. IMDb 7.7 


Калеб — геній. Він виграє конкурс, головний приз в якому — тиждень пожити з керівником компанії «Блакитна книга» Нейтаном — автором першого штучного інтелекту. Він створює роботів, що можуть вести себе так, наче вони справжні люди. Та чим це обернеться, коли експерименти вийдуть з-під контролю?

Ілюзія обману. IMDb 7.3 


Бути просто фокусником — це не завжди весело. Особливо тоді, коли твої навички дозволяють грабувати банки. Тільки ось залишається одне питання: навіщо вони це роблять, адже не забирають собі жодного цента?

Акторський склад фільму приголомшує: Джессі Айзенберг, Марк Руффало, Вуді Гаррельсон, Майкл Кейн, Морган Фрімен та інші.


Знаєте чим завершиться ця добірка?