Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
17-03-2021

Фільми, що створюють теплий весняний настрій. Добірка від SWEET.TV

Весняний настрій дуже особливий. Він створює навколо унікальну атмосферу, та відчути його дуже важко, коли погода за вікном відверто «не дуже». 

Тож поки на вулиці ще не зовсім весна, створювати теплий настрій можна самостійно. Для цього ми підготували добірку фільмів, що подарують приємні емоції будь-коли.

10 причин моєї ненависті. IMDb 7.3 


У сестер Бьянки та Кет дуже суворий батько. Він не дозволяє їм зустрічатися з хлопцями. Бьянка дуже хоче піти на побачення, та вихід з цієї ситуації може бути тільки один — Кет теж повинна піти. Проте є одна, проте дуже велика проблема — Кет ненавидить чоловіків.

У фільмі знімалися: Хіт Леджер, Джулія Стайлс, Джозеф Гордон-Левіт, Лариса Олейник та інші.

Траса 60: Дорожні пригоди. IMDb 7.7


О.Б. Грант — дивовижна людина. Він сам вирішує, кому він трапиться на шляху. Ви не знаєте хто він, доки раптово не виконається ваше бажання. Та треба бути обережним, адже Грант — ще той бешкетник. Його територія — траса №60, що відсутня на всіх мапах США. Саме нею повинен проїхати молодий хлопчина Ніл Олівер. Він зустрічає О.Б. Гранта та потрапляє у вир пригод. 

Ролі у фільмі виконали: Джеймс Марсден, Ґері Олдмен, Емі Смарт, Курт Рассел та інші.

Поїздка в Америку. IMDb 7.1 


Бути спадкоємцем трону — важке завдання. Особливо, коли ти хочеш сам знайти собі наречену, а не просто погодитися на те, що обрав для тебе батько. Відтак принц-спадкоємець Акім (Едді Мерфі) та його відданий друг (Арсеніо Холл) відправляються до США, щоб знайти гідну майбутню царицю.

Комедія сповнена крутими акторами. Крім Мерфі та Холла в стрічці знімалися: Джеймс Ерл Джонс, Джон Амос, Семюел Л. Джексон та інші.

Щасливець Ґілмор. IMDb 7.0 


Ґілмор — фанат хокею. Та точного, потужного удару замало, щоб стати професійним хокеїстом. Але цього достатньо, щоб стати зіркою гольфу. Щасливчик Ґілмор починає кар’єру гравця в гольф і потрапляє в світ, що сповнений великих грошей, зради та навіть вбивств.

Незважаючи на моторошні події, це дуже смішна комедія. Головні ролі в ній виконали: Адам Сендлер, Крістофер Макдональд, Джулі Боуен та інші.