Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
12-03-2021

Найкращі екранізації книг. Добірка від SWEET.TV

Адаптація літературного твору в сценарій — важке завдання. Багато людей звикли до фрази «книжка краще», проте є екранізації, що стали шедеврами. Ця добірка складається з найвідоміших і найбільш вдалих фільмів, що були зняті за книгами.

Можете сміливо спочатку читати книгу, а потім дивитися стрічки з цієї підбірки та бути впевненими, що враження буде приємним.

Форрест Ґамп. IMDb 8.8 


Екранізація однойменного роману Вінстона Грума, що розповідає нам історію Форреста Ґампа.

Форрест — не найрозумніший хлопчик, але він має велике серце. Він дуже щирий, хоча багато речей залишаються для нього чимось звичайним. Він народився у невеличкому місті Ґрінбоу, штат Алабама (вигадане місто), все життя Форрест бере участь у важливих подіях історії США, створює поп-культуру та стає живим героєм своєї країни.

Головну роль у фільмі виконав Том Генкс. За неї він отримав «Оскар» в номінації «Найкраща чоловіча роль». Тоді ж фільм отримав премію «Оскар» за найкращий фільм і за найкращі візуальні ефекти. 

Стрічка увійшла до 250 найкращих фільмів усіх часів за версією IMDb.

Нафта. IMDb 8.2 


Фільм «Нафта» — екранізація однойменного роману класика американської літератури Ептона Сінклера. Стрічка стала лауреатом премії «Оскар» у 2008 році в номінаціях «Найкраща операторська робота» та «Найкраща чоловіча роль».

Сюжет фільму розповідає історію золотошукача Плейв'ю (Деніел Дей-Льюїс). У 1902 році він знаходить нафту неподалік від Лос-Анджелеса та засновує невеличку бурову компанію. Три десятки років збагачення та життя сповненого конкуренції, ворогів і чорного золота.

Автостопом по галактиці. IMDb 6.8 


Фільм знято за романом Дугласа Адамса. Сюжет розповідає про жахливу новину про те, що Земля — лише невеличка перешкода для будування великої міжгалактичної траси та повинна бути знищена, наче якийсь сарай. Єдиний, кому вдалося врятуватися — Артур Дент. Йому пощастило мати в друзях прибульця, який забирає його на космічний корабель. Тепер Артур їде мандрувати галактикою.

Джекі Браун. IMDb 7.5 


Екранізація роману «Ромовий пунш» від Квентіна Тарантіно. Фільм занурює нас у життя стюардеси Джекі Браун. Вона таємно перевозить готівку для торговця нелегальною зброєю, та коли за нею починає слідкувати поліція, Джекі влаштовує подвійну гру: треба втекти від правосуддя та криміналу. Та найголовніше — заробити кругленьку суму. 

Ролі у фільмів виконали Пем Грієр, Семюел Л. Джексон, Роберт Форстер та інші.

Кривий будиночок. IMDb 6.3 


Стрічка — екранізація однойменного роману Агати Крісті. Родина Арістіда Леонідоса готується святкувати весілля його онуки Софії. Проте, голова сімейства несподівано помирає. Софія наймає приватного детектива який з’ясовує, що в усіх членів родини були свої мотиви для вбивства. 

Фільм має вражаючий акторський склад: Гелен Клоуз, Макс Айронс, Кристина Хендрикс та інші.