Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
21-02-2021

Фільми, що створюють романтичну атмосферу. Добірка від SWEET.TV

Якщо ви хочете створити дома романтичну атмосферу та насолодитися переглядом цікавого фільму разом із другою половинкою, ця добірка допоможе зробити правильний вибір.

Як позбутися хлопця за 10 днів. IMDb 6.4


Журналістка Енді Андерсон (Кейт Хадсон) отримує замовлення на незвичайну статтю: вона повинна написати про те, що вигадують жінки, аби позбутися хлопця. Матеріал повинен бути написаний впродовж 10 днів і Енді дуже потрібно знайти якогось чоловіка, закохати в себе та спробувати кинути. Складне завдання, що ускладнюється, коли вона обирає для цього «експерименту» рекламного агента Бенджаміна Беррі (Метью МакКонахі), який заклався зі своїм босом, що за 10 днів закохає в себе жінку.

Отож, хто кого?

Служниця. IMDb 8.1


1930-ті роки. Корея окупована японцями та шахрай, на прізвисько Граф, хоче провернути велику справу. Для цього він домовляється з дівчиною на ім’я Сукхї, щоб вона стала служницею багатої японки та допомогла йому одружитися на ній. Саме так Хідеко (Граф) хоче здобути її багатства, та все йде не за планом, коли Сукхї закохується у свою пані.

Після. IMDb 5.3


Вона — сумлінна студентка, а він — розбишака та бунтар. Його зухвалість приваблює, проте минуле трошки лякає, та саме ця зустріч створює кохання, що розподіляє час на до та після.

Ролі виконували Джозефіна Ленгфорд, Хіро Файнс-Тіффін, Сельма Блер та інші. 

Опівнічне сонце. IMDb 6.6


Романтична стрічка, що розповідає нам історію Кеті Прайс. Вона страждає від ксеродерми — хвороба під час якої людина не може знаходитися під сонячними променями. Її батько зробив все, що зміг, аби його донька відчувала себе комфортно, та нічний спосіб життя стає складнішим, ніж можна було уявити.

Кеті закохується в хлопця на ім’я Чарлі, та не хоче говорити йому про свою хворобу, бо думає, що він не зможе прийняти її такою, яка вона є.

МАММА МІА! IMDb 6.4


Молода дівчина Софі збирається вийти заміж. Вона хоче, щоб до вівтаря її підвів її рідний батько, якого вона ніколи не знала, та довідатися в мами, хто він і де, не вдається. Саме тому, Софі починає самостійні пошуки.

Фільм має дуже крутий акторський склад: Меріл Стріп, Аманда Сейфірд, Пірс Броснан, Колін Ферт, Стеллан Скарсгард та інші.