Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK
RU

Нова Земля

Рік

Рейтинг

7.0 6.8 7.0

Країна

Росія

У ролях

Костянтин Лаврененко, Андрій Феськов, Марат Башаров, Інгеборга Дапкунайте, Сергій Жигунов, Сергій Колтаков, Владислав Абашин, Павло Сборщиков, Олександр Самойленко, Віктор Жалсанов, Євген Титов, Заза Чичинадзе, Том "Секрети" Лістер мл.

Вік

18+

Тривалість

00г 19хв

Нова Земля дивитися онлайн

Недалеке майбутнє. У всьому світі скасували смертну кару. Світова спільнота приймає рішення про створення спеціальної резервації для особливо небезпечних злочинців. Росія надає для експерименту острів Нова Земля. Туди відправляють першу партію ув'язнених. Поселенцям надається тримісячний запас провізії, після чого вони повинні будуть перейти на повністю автономне існування ... Продовольчу проблему злочинці вирішують швидко. Для цього вони придумують гру «Останній - мертвий». На острові запановує свавілля і насильство ... І тільки одна людина серед поселенців не хоче брати участь в жорстоких іграх і жити за звіриними законами. Але чи зможе він щось змінити в поодинці? Дивіться вітчизняний фільм-притчу «Нова Земля», який здійснив у 2008 році справжній фурор на кінофестивалі «Кінотавр». У фільмі знімалися такі відомі актори, як Костянтин Лавроненко, Марат Башаров, Сергій Жигунов, а також Інгеборга Дапкунайте.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди