Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

дублер

Рік

Рейтинг

4.8 4.8

Країна

Росія

Жанр

Комедії

У ролях

Олександр Ревва, Дмитро Хрустальов, Крістіна Асмус, Олексій Рязанцев, Тетяна Орлова, Людмила Артем'єва, Ксеня Буравська, Варвара Малкова, Олександра Кімаєва, Євген Шиманович

Вік

16+

Тривалість

01г 23хв

дублер дивитися онлайн

Сева працює масажистом в салоні краси "8 осіб". Практично, ці вісім рук він і замінює, тому що багато клієнток хочуть записатися саме до Севи. Справа в тому, що чарівник масажу дуже "скидається" на зірку шоу-бізнесу Ігоря Успенського, і уявити, що їх тіло відчуває тепло рук мегазірки, хочеться багатьом. Сам же Успенський настільки занурений у творчу гонку за популярністю, що навіть не належить собі, і за невиконання подружнього обов'язку давно поставлений своєю дружиною "на лічильник". Можна сказати і так: Успенського на всіх не вистачає. Дізнавшись про існування двійника, Ігор зрозумів, що його може стати більше. Він робить пропозицію сівбі стати його дублером, абсолютно не думаючи про те, що копія іноді може бути кращим за оригінал.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди