Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
18-12-2020

SWEET.TV співпрацює з Укрзалізницею: у потягах Інтерсіті та Інтерсіті+ можна буде дивитися фільми та мультики онлайн

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV відтепер буде доступний у потягах Інтерсіті та Інтерсіті +. Пасажири зможуть насолодитися фільмами та мультфільмами сервісу впродовж усієї мандрівки. Під час тестового періоду послуга буде надаватися безкоштовно.

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV запускає спільний проєкт з Укрзалізницею. Відтепер поїздки пасажирів Інтерсіті та Інтерсіті+ стануть приємнішими. Контент сервісу буде доступний впродовж усього маршруту. Для цього компанія встановлює власне обладнання в потягах, і це надає можливість через інтернет отримати доступ до фільмів і мультфільмів на платформі сервісу.

«Ми знаємо, як буває сумно їхати в потязі, навіть коли за вікном дуже красиві краєвиди. Але тепер кожен пасажир Інтерсіті та Інтерсіті+ отримає доступ до першокласного контенту нашого сервісу. Я впевнений, що це зробить мандрівки приємнішими. Інтерфейс нашого додатку — один із найбільш дружніх та інтуїтивно-зрозумілих на українському ринку. А робота платформи стабільна навіть на слабких пристроях та з мінімальною швидкістю інтернету. Саме тому ви без проблем можете дивитись фільми та мультфільми навіть у потязі», — зазначив директор національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV Олександр Резунов.

SWEET.TV — це перший український онлайн-кінотеатр, який уклав прямі контракти з голлівудськими кіностудіями Disney, Paramount, Universal, Sony, Metro-Goldwyn-Mayer та іншими, та створює ексклюзивний дубляж й озвучку культових фільмів і трейлерів державною мовою. Компанія напряму співпрацює з провідними кіностудіями, які випускають більше 90% кращого світового кіно. Це дозволяє сервісу у числі перших відкривати глядачам доступ до топових світових прем’єр. 

Для багатьох фільмів компанія здійснює ексклюзивний дубляж власними коштами. Тому у SWEET.TV кіногерої говорять природно і гарною українською мовою, повністю занурюючи глядача у власну історію. До кінця року планується завершити роботу над 70 фільмами і 500 трейлерами.  І тепер ці фільми можна дивитися, слідуючи маршрутами потягів Інтерсіті та Інтерсіті+.

«Доступ до мультимедійного контенту — це саме те, чого дійсно довгий час чекали наші пасажири. Для нас таке партнерство — це можливість розширити перелік бортових сервісів, щоб зробити кожну подорож Укрзалізницею ще комфортнішою», — зазначив Андрій Уманець, директор Української залізничної швидкісної компанії.

Тестування роботи SWEET.TV розпочалося 15 грудня у потязі № 745/746 Київ — Славське. Під час тестового режиму доступ до контенту на платформі буде безкоштовним. Такий подарунок національний онлайн-кінотеатр зробив усім пасажирам маршруту напередодні Нового року.

Підключайтеся до SWEET.TV  та отримайте шанс виграти телевізор Samsung 4K щодня та квартиру в Києві 31 грудня.