Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
15-09-2021

Директор SWEET.TV розповів, скільки фільмів планують дублювати та озвучити українською до кінця року

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV провів пресконференцію на базі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна». Під час заходу Олександр Резунов, директор SWEET.TV, розповів про плани роботи проєкту «Hollywood українською».

Головний соціальний проєкт національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV — «Hollywood українською» — у ньому ми власним коштом створюємо україномовний дубляж і озвучку для фільмів, мультфільмів і серіалів, що раніше їх не мали.

Для того, щоб реалізувати цей проєкт, SWEET.TV став першим українським онлайн-кінотеатром, що уклав прямі контракти з голлівудськими кіностудіями саме для території України, а не для СНД. Ці домовленості відкрили доступ до вихідних файлів, інструкцій і аудіодоріжок, що необхідні для створення дубляжу та озвучки.

За рік існування проєкту україномовну аудіодоріжку отримали 181 фільм, мультфільм і серіал (187 епізодів). Також українською зазвучали 829 трейлерів. Загалом українською мовою заговорили 18 784 хвилини контенту.

Популяризація української мови і україномовного контенту — наша соціальна місія.

Дуже багато українських глядачів обирають дивитися кіно державною мовою. Загалом абоненти SWEET.TV переглянули фільми, мультфільми та серіали з проєкту «Hollywood українською» 1.2 млн разів. Трейлери дивились 3 млн разів.

До кінця 2021 року ми плануємо дублювати та озвучити 50+ фільмів і 100+ трейлерів.

Також ми створили власний Фонд розвитку українського кіно та телебачення (ФРУКТ), куди перераховуємо по 10 гривень з кожного платного підключення до SWEET.TV.

Зібрані кошти направляються на реалізацію нових проєктів талановитих українських режисерів. Ми завжди на зв’язку з представниками індустрії, слухаємо та прислухаємося до їхніх ініціатив.


Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди