Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
19-08-2021

Дивитися фільми в дорозі без інтернету: як це можливо

Раніше, щоб подивитися кіно, був лише один варіант — йти до кінотеатру. Потім, з розвитком технологій, ми отримали можливість мало не щодня дивитися фільми по телевізору. Коли ж у кожному домі з’явився інтернет перегляд кіно став найдоступнішим способом прикрасити будь-який день тижня.

Та на цьому прогрес не зупинився: дивитися кіно легально, у високій якості можна навіть в дорозі. Як це стало можливим — читайте в матеріалі.

Завантаження фільмів у додаток SWEET.TV

Сервіс SWEET.TV доступний на телевізорах, смартфонах, ноутбуках планшетах і навіть на Xbox.

Додатки на пристроях, що завжди знаходяться поряд з нашими глядачами, а саме — на смартфон і планшет, мають функцію завантаження фільмів. Що це означає? Перед тим, як відправитись у мандрівку, ви можете зберегти стрічку в додаток SWEET.TV та подивитися потім.

Запустити цей фільм можна будь-коли, навіть якщо доступ до інтернету взагалі відсутній.

Список фільмів ви знайде в спеціальному розділі.


Дивитися можна в автобусі, автомобілі, потязі чи навіть у літаку, адже запустити розділ із завантаженими фільмами та мультфільмами можна навіть під час роботи пристрою в авіарежимі.

Фільми в Інтерсіті та Інтерсіті+

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV робить все можливе задля комфорту своїх глядачів. Наприклад доступ до фільмів відкрито для пасажирів потягів Інтерсіті та Інтерсіті+. Для цього ми встановили власне обладнання у вагонах і надаємо можливість через інтернет отримати доступ до фільмів і мультфільмів на платформі сервісу.

Відповідний ваучер можна придбати в стюардів. Разом з ваучером глядач отримує детальну інструкцію щодо підключення.

Насолоджуйтеся переглядом улюблених фільмів будь-де так будь-коли разом зі SWEET.TV!

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди