Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
26-07-2021

SWEET.TV розпочав показ абетки толерантності «Як зрозуміти аутизм?» від Happy Today

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV розпочав безкоштовний показ серії освітніх роликів «Як зрозуміти аутизм?» від громадського об’єднання Happy Today. Вони будуть доступні для всіх зареєстрованих користувачів сервісу.

SWEET.TV підтримав ініціативу громадського об’єднання Happy Today та розпочав показ освітніх роликів «Як зрозуміти аутизм?» у своєму кінозалі. Десять коротких відеороликів розповідають про те, що таке аутизм та як сприймати людей з розладами аутистичного спектру (РАС).

«Ми прагнемо, щоб усі українці мали рівні права, розуміли та поважали один одного. Саме тому подібні проєкти регулярно з’являються на SWEET.TV та доступні для всіх зареєстрованих глядачів нашого сервісу безкоштовно. Ми прагнемо, щоб таких освітніх програм ставало більше та розвивати культури інклюзивності в Україні», — зазначає директор з маркетингу SWEET.TV Марина Русак.

Національний онлайн-кінотеатр продовжує підтримувати соціальні ініціативи. SWEET.TV сприяє створенню звукоописів до фільмів українською мовою, що роблять кіно доступним для незрячих людей. Цей проєкт реалізується спільно з агенцією «Доступне кіно».

«Як зрозуміти аутизм?» — це перша в Україні абетка толерантності для дорослих.Відео зняті при підтримці Українського Культурного Фонду, а промоція здійснюється за фінансової підтримки Zagoriy Foundation. У кожному відео розкривається одна з тем, необхідних для розуміння нейровідмінних людей: 

1. «Аутизм — не хвороба» — розвінчується міф про те, що аутизм — це хвороба.

2. «Нейрорізноманітність» — розкривається тема нейрологічної унікальності кожної людини.

3. «Не лайся» — висвітлюється принцип коректної та толерантної термінології навколо PAC.

4. «Емпатія» — пояснюється відкритість людей з РАС та відсутність соціальних масок.

5. «Правда» — показана особливість людей з аутизмом говорити тільки правду.

6. «Спілкування» — про правила поведінки при налагодженні комунікації з людьми у спектрі.

7. «Бажання висловитись» — про вербальність та невербальність людей з РАС.

8. «Геніальність» — розвінчується міф про геніальність усіх людей у спектрі.

9. «Перегруз» — про причини психічних перевантажень та зривів.

10. «Дивні рухи» — про різні види самостимулювання людей з РАС.

«Невідоме лякає і провокує агресію — саме це відбувається з темою аутизму в Україні. Люди дуже мало знають про розлад, а частіше вірять у шкідливі міфи і поширюють стигму і неприйняття. Це шкодить людям з РАС, їх сім'ям і в перспективі всьому населенню. Тому ми вирішили пояснити, розповісти і наблизити глядачів до розуміння - інший не означає гірший. Вибрали жартівливий No Drama тон, щоб заохотити людей до емпатії, адже кожен з нас — особливий» — зазначає засновниця Happy Today, Анастасія Степула.

Для того, щоб отримати доступ до освітньої програми «Як зрозуміти аутизм?», потрібно просто зареєструватися на SWEET.TV. Ролики будуть доступні на сервісі в розділі «Документальне кіно».

Крім великого кінозалу, на SWEET.TV є 260+ телеканалів, зокрема в HD та 4К. Детальніше — за посиланням.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди