Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент

Фільм розповість про людину, яка регулярно бачить сон про подорож на Марс. Герой купує можливість провести відпустку у сні у компанії «Rekall Inc.", Що продає штучні спогади. Виявляється, що сон снився не даремно, і герой цілком може бути секретним агентом. Він відправляється в марсіанську колонію, де приєднується до підпільного руху в боротьбі за повітря.

Субтитри:
Англійська, Російська
Дивись на всіх пристроях
Акторський склад
Відгуки
Гість 31.08.2021

у порівнянні з книжкою, у авторів було де розгулятися фантазії, з оригінала була взята тільки сама ідея запису спогадів, але фільми по своєму варті перегляду.

Гість 28.08.2021

Дивитись можна. Напевно не варто порівнювати ці два фільми. Цей фільм схожий тільки задумом однак не сюжетом. Звичайно в ньому є чимало логічних протиріч, однак подивитись варто. Крім того, дивлячись римейки завжди порівнюєш із так би мовити з оригіналом який став класичним даного жанру. І ще - події чомусь відбуваються не на Марсі, а на Землі, якось аж розчарувався.

Гість 23.08.2021

Сложно сравнить два фильма , каждый хорош по своему . Но данная лента на раз

Гість 09.08.2021

Фильм не гірший за оригінал. Динамічний, цікавий сюжет

Гість 31.03.2021

Даний римейк далеко не рівня оригіналу. Атмосфера надто вже строга, надто награна. Актори теж ніякі, як і музичний супровід. На раз подивитись для ознайомлення і забути

ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ