Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK
// $('.burger-menu-icon').click(function(){ // $('.burger-menu-block').fadeIn(); // }); // $('.burger-menu-close').click(function(){ // $('.burger-menu').fadeOut(); // });

Артур Конан Дойл

Відомий англійський і шотландський письменник, всесвітню популярність якому принесли детективні твори - про Шерлока Холмса, пригодницькі та науково-фантастичні - про професора Челленджера, гумористичні - про бригадира Жерара, а також історичні романи ( «Білий загін» та інші). Артур Конан Дойль також - автор п'єс ( «Ватерлоо», «Ангели Темряви», «Вогні долі», «Строката стрічка») і віршів (збірки балад «Пісні дії» (1898) і «Пісні дороги»), автобіографічних нарисів ( « записки Старка Монро », також твір відомо як« Загадка Старка Монро »), побутових романів (« Дует в супроводі випадкового хору »). Він - співавтор-лібретист оперети «Джейн Енні» (1893). Його книги про пригоди Шерлока Холмса до сих пір користуються всесвітньою популярністю і були багато разів екранізовані.

Фільми з актором

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди