New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year ball New Year star New Year star New Year ball
Ваша країна Unknown?
Ваша країна: Unknown
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
tv Про подорожі controls controls
Про категорію

Канали про подорожі

«У справжнього мандрівника немає певного плану і наміру куди-небудь приїхати», - Лао Цзи. Важливий сам процес переміщення в просторі, а також, пережиті в цей момент, пригоди і емоції. Канали про подорожі виконують 2 функції:

- презентують допитливим глядачам найцікавіші та красиві куточки планети, пояснюючи, як зручніше туди дістатися;
- знімають відео про поїздки професійних мандрівників, і викладають в ефір, разом з їх коментарями і враженнями.

Спеціальна добірка допоможе зорієнтуватися у величезному потоці інформації, і відразу переключитися на потрібну хвилю: 1. Travel Channel - представляє ексклюзивні програми про загадкові місця по всьому світу: «НАСА: незрозумілі матеріали», «У пошуках йєті», «Невідома експедиція», «Паранормальне досьє». Окрема тема досліджень - «Музейні загадки» - експонати часом приховують таємниці про підступні інтриги, змови і вбивства. Дон Вайлдман знаходить незаперечні докази, здатні переписати деякі моменти історії. Цю передачу можна подивитися і на Discovery.
2. Терра - український пізнавальний телеканал про подорожі, заснований Film UA Group в 2016 році. Віщає російською та українською мовами. «Магія природи», «Незвичайні культури», «Племена», «Прогулянка по дикій природі» - невичерпне джерело інформації про Україну. Як практичний посібник, можна використовувати «Майстер подорожей".
3. National Geographic - один з лідерів науково-популярних шоу. Головні дослідники і першовідкривачі - мандрівники. Альберт Лін знаходить «Загублені міста» і розкриває глядачам їх таємниці. А в «Подорожах з Гордоном Рамзі» завжди можна роздобути екзотичний рецептик місцевої кухні з самого краю світу.
4. ТРК Україна - розважальний канал, і телеподорожі на ньому носять такий же характер - «Родичі в турне», «У відпустку з Україною».
5. Інтер транслює улюблену глядачами програму «Орел і решка», де вже 24 сезон ведучі випробують на собі два види відпочинку в одній, окремо взятій країні - шикарний і економний.

Завдяки їм, глядачі можуть оцінити і прорахувати свої фінансові можливості для поїздки. Гарна HD якість сучасного ТБ дозволяє побачити світ, сидячи на дивані. Sweet TV навіть організовує «групові телетури», підключаючи 5 носіїв на один стартовий пакет. Але ж така установка дарує і можливість дивитися подорожі інших онлайн, перебуваючи в дорозі, на шляху до власних відкриттів і вражень. Підписуйся на будь-який тарифний пакет - і мандруй Світом у компанії найкращих дослідників планети.