Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
01-09-2021

SWEET.TV та Віктор Андрієнко надрукували книгу «Легенди Чарівнолісся»

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV підтримав масовий вихід першої дитячої книги Віктора Андрієнка «Легенди Чарівнолісся». Екземпляри вже можна знайти у вільному продажі. Перший тираж книги було відправлено до районних бібліотек, дитячих будинків та інтернатів.

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV та Віктор Андрієнко випустили масовий тираж книги «Легенди Чарівнолісся». Ця історія — уособлення української культури. Сюжет створювався за однойменним фільмом, над ілюстраціями працював відомий український художник — Олесь Юсипчук, а персонажі створювались за прототипами українських акторів: Бродніка писали з Василя Вірастюка, а на образ Мольфара Базіки надихнув Василь Бендас.

«Ми прагнемо, щоб діти мали доступ до якісного українського контенту, контенту українською мовою та до якісної української літератури з сучасним поглядом. Книга «Легенди Чарівнолісся» — це дивовижна історія, що занурює в неймовірний світ навіть найменших читачів. Вона написана зі сценарію однойменного фільму. Саме тому ми вирішили підтримати цей проєкт», — зазначає директор з маркетингу SWEET.TV Марина Русак.

«Легенди Чарівнолісся» — це історія про трохи пихатого але доброго та щедрого хлопчика, який був готовий пожертвувати собою заради порятунку друзів. І в результаті, разом з ними він рятує цілий світ. За словами автора, над книгою працювали 7 років, адже спочатку це був сценарій для фільму.

Книги «Легенди Чарівнолісся» поступили не тільки у продаж, а й були передані до бібліотек та спеціалізованих інтернатів. Незабаром у друк вийде версія для незрячих дітей. Також у планах є екранізація казкової історії.

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV надає своїм абонентам доступ до 260+ телеканалів і 10 000+ фільмів, що доступні в межах тарифу без доплат.

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди