Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk
08-04-2021

Час займатися спортом! Мотиваційні фільми на SWEET.TV

Уже скоро наступить літо та сонячні промені будуть дарувати нам своє тепло. Багато людей вже давно розпочали «підготовку до літа», проте в когось не вистачає мотивації займатися спортом. Тож, для нас і для вас — добірка мотиваційних фільмів, що вже сьогодні можна подивитися на SWEET.TV. 

Диво. IMDb 8.0 


Фільм розповідає історію Августа Пулмана. В маленького хлопчика жахлива та дуже рідкісна генетична хвороба, через яку в нього при народженні практично не було обличчя. Зараз, пройшовши крізь безліч пластичних операцій, він все ще дуже вирізняється серед інших дітей. Саме тому Огі (так його називають родина та друзі) отримує освіту вдома. Та настає день, коли маленький Август вирішує піти до справжньої школи.

Сила цього малюка надихає та доводить те, що жодні перепони не можуть стати між тобою та твоєю мрією.

Найграндіозніша гра у світі. IMDb 7.4 


Сюжет відбувається на Чемпіонаті з гольфу US Open 1913 року. Молодий хлопець Франсіс Уіме потрапляє туди та вважається аутсайдером. Ніхто не вірить в нього, бо не знають, що він — неймовірно талановитий гравець і саме Франсіс стане головним конкурентом непереможного чемпіона Гаррі Вардона.

Стрічка заснована на реальних подіях. Ролі у фільмів виконали Шая Лабаф, Марні МакПайл, Стівен Діллане та інші.

Сила волі. IMDb 7.1 


Реальна історія, повірити в яку дуже важко. Сюжет розповідає нам про життя видатного американського легкоатлета Джесі Оуенса. Йому випадає можливість поїхати на Олімпійські ігри в Берлін. Та на дворі 1936 рік, Гітлер вже розпочав свої репресії, а Джессі має африканське походження. Фільм розкриває проблеми расизму та нацизму, і доводить, що головне — завжди залишатися людиною та вірити в свої сили. Бо саме вони приведуть тебе до омріяних перемог.

У фільмі знімалися: Стефан Джеймс, Джейсон Судейкіс, Керіс Ван Хаутен, Джеремі Айронс та інші.

Роккі. IMDb 8.1 

Роккі 2. IMDb 7.3 

Роккі 3. IMDb 6.8 

Роккі 4. IMDb 6.9 

Роккі 5. IMDb 5.3 

Роккі Бальбоа. IMDb 7.1 


Культова франшиза, що вже шостий десяток років мотивує людей займатися спортом. Роккі Бальбоа — це неймовірно талановитий і дуже наполегливий боксер. Він бачив самісіньке дно та зміг піднятися на вершину. Його головний секрет у тому, що лише виснажливі тренування можуть привести до омріяного чемпіонства.

Головну роль у фільмі виконав Сильверст Сталлоне. Також у фільмах знімалися: Талія Шайр, Карл Везерс, Містер Ті, Дольф Лундгрен та інші.

Крід: Спадок Роккі Бальбоа. IMDb 7.6 

Крід 2: Спадок Роккі Бальбоа. IMDb 7.1 


Обидва фільми — продовження історії Роккі Бальбоа. Та цього разу в центрі уваги не сам Роккі, а син його першого серйозного супротивника Аполло Кріта — Адоніс. Він, як і батько, дуже талановитий боксер, але родина проти, щоб він йшов цим шляхом. Молодий Адоніс шукає собі тренера, що приведе його на вершину. Ним стає вже старенький, але все ще міцний Роккі Бальбоа.