Facebook Pixel

Фільми англійською мовою

Жанр
Країна
Рік
Аудіо
Скинути фільтр
Більше країн
Скинути фільтр
Скинути фільтр
Скинути фільтр
Друже, вибач, але ми не змогли знайти фільми на цей запит...

Якісні фільми мовою оригіналу: ефективне вивчення англійської мови

Найцікавіший і простий спосіб вивчення іноземної — спілкування з його носієм. Але якщо таких знайомих немає, не варто засмучуватися. Фільми англійською з субтитрами — ідеальне рішення для тих, хто хоче покращити свою вимову і поповнити фразеологічний, словниковий запас.

В нашій колекції зібрані фільми і мультики таких відомих студій, як Disney, WarnerBros, Paramount, Sony Pictures, Universal, і всі вони — в одному тарифі. Скористайтеся безкоштовною підпискою на 7 днів — і ви переконаєтеся в бездоганній якості наших послуг. Ми зібрали тільки кращі фільми, які допоможуть у вивченні англійської мови.


Оригінальний контент з високою якістю зображення

Щоб легко освоїти англійську мову, рекомендується використовувати відразу кілька каналів сприйняття інформації: текстовий, звуковий, візуальний. Таким чином нові знання ефективніше засвоюються, і потім їх легше застосовувати на практиці. Завдяки швидкості сприйняття інформації цим способом, фільми англійською мовою є універсальним засобом навчання.

Перегляд фільмів, анімаційних мультфільмів в оригіналі дуже цікавий. Навіть старі стрічки можна побачити під іншим кутом. Головна перевага полягає в тому, що глядач чує реальні голоси популярних акторів, бачить їх справжні емоції, запам'ятовує фрази, які носії мови часто використовують у повсякденному житті.

Не знаєте, які краще дивитися фільми англійською мовою? Серед такого великого асортименту як новачки, так і ті, хто вже досконало знає іноземну мову, з легкістю знайдуть цікаві варіанти. Наприклад, для дітей ми зібрали всі найпопулярніші новинки:

  • «Скубі Ду»;
  • «Лего Шазам: Магія і монстри»;
  • «Тролі. Світовий тур»;
  • «Принцеса Лебідь: Королівське весілля» і т. д.

Наша колекція кінокартин досить велика і представлена ​​багатьма жанрами: жахи, комедії, бойовики, мелодрами, сімейні, історичні та ін. Тому перед тим, як дивитися фільми англійською, рекомендуємо використовувати фільтр, а також ознайомитися з трейлерами. Таким чином вдасться скоротити час пошуку і знайти саме те, що хотілося б побачити.

Прагнете поповнити словниковий запас простими фразами для спілкування з іноземними друзями? Рекомендуємо акцентувати увагу на пригодах, комедіях, мультиках. Проста мова героїв, кумедні ситуації, жарти і т. д. допоможуть легко освоїти нові знання, оскільки вони не перевантажені складною термінологією і лексикою.

До більш серйозної «артилерії» можна віднести документальні, історичні фільми. «Золота середина» — трилери, детективи, фантастика.


Сучасний онлайн-кінотеатр

Всі фільми, серіали, мультиплікація доступні в Full HD (1080x1920). Власникам телевізорів 4K ми пропонуємо заглянути в спеціальний розділ, де зібрана колекція в якості 4K. Оцініть спектр можливостей свого устаткування, а Sweet.tv вам в цьому допоможе.

Ми пропонуємо:

  • 227 телеканалів, в тому числі англійською мовою (BBС, Euronews, Euronews HD, CNN International та ін.);
  • сімейну підписку, що дозволяє підключити 5 пристроїв за ціною одного тарифу;
  • інтерактивне ТБ, що дає можливість самостійно управляти прямим ефіром телебачення і дивитися кіно, серіали, передачі не тільки онлайн, але і в записі (за останні 14 днів);
  • культові фільми англійською мовою, а також з українською доріжкою від відомих компаній (без додаткових платежів);
  • зрозумілий інтерфейс і оперативність роботи ресурсу навіть при мінімальній швидкості інтернету. Тому в дорозі, селі на околиці країни або на березі моря ви зможете знайти собі цікаву розвагу;
  • вигідну реферальную програму, що дозволяє заробляти бонусні кошти для оплати сервісу.

Sweet.tv — це легальний сервіс, на який кожна одиниця контенту потрапляє виключно після того, як буде підписана угода з правовласником. Тому ми гарантуємо високу якість зображення і звуку, незалежно від того, який відео- або аудіоматеріал ви вирішите подивитися.

Немає доступу до комп'ютера або телевізора? На Sweet.tv ви можете дивитися онлайн фільми англійською мовою з усіх пристроїв, які були підключені по сімейній підписці.

Щоб скористатися всіма перевагами нашого національного кінотеатру, здійсніть реєстрацію на сайті — і протягом 7 днів ви зможете безкоштовно оцінити всі технологічні можливості сервісу. По завершенні цього часу пропонуємо підключити 30 днів користування всього за 1 грн. Приваблива пропозиція, правда? Для нових користувачів будь-яка кінопрем'єра коштує лише 1 грн.! За цей час можна накопичити бонуси по реферальній програмі і користуватися послугами Sweet.tv при мінімальних витратах.