Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент

фільм Джулі і Джулія

Джулі і Джулія дивитися онлайн

Сплетіння двох історій - Джулії Чайлд, дружини дипломата, яка вирішила стати фахівцем французької кухні, та Джулі Павелл - секретарки, котра шукала вихід з життєвої кризи через приготування за рік усіх 524-х рецептів куховарської книжки, якою вона зачитувалась у дитинстві. Описи своїх експериментів Джулі викладала в інтернет-блозі, який невдовзі став неймовірно популярним, а куховарською книжкою була праця Джулії Чайлд «Опанування мистецтва французької кухні», котра не просто навчилася хитрощам приготування страв, а й перенесла та пристосувала до американського способу життя багато французьких рецептів.

Субтитри:
Українська, Російська, Англійська
Дивись на всіх пристроях
Акторський склад
Відгуки
Гість 20.08.2021

Загалом сподобалася стрічка. Не скажу що це щось надзвичайне, але легке, не нудне кіно. Непогана історія переймання хорошого прикладу і побудови на ньому свого шляху. Емі Адамс тут ще зовсім як дівчисько )))), не бачив її такою.

Гість 09.08.2021

Фильм просто супер, не ожидала, что так затянет. Вау.. Рекомендую.

Гість 11.05.2021

Неймовірний фільм! Меріл Стріп, як завжди, геніально зіграла. У історію просто занурюєшся і занепокоєно слідкуєш за розвитком подій. Таке враження, що все відбувається поруч, а ти учасник подій. Фільм обов'язковий для перегляду!