Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk

  Команда синхронного плавання зникла під водою у басейні під час виступу. Пацієнтка водолікарні пропала під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані і яке відношення до них має лялька із живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної не розкритої справи.

  Звукові доріжки
  Дивись на всіх пристроях
  Акторський склад
  Відгуки
  Гість 11.01.2022

  Більше нагадує психологічну драму з елементами детективу та трилеру. До деяких рішень сценаристів/режисера є питання, теж саме із акторською грою чи відповідністю накладеного звука. Картинка приваблива, але не всі спецефекти якісні. В цілому картина затягує, дає ґрунт для розмірковування, цікавий сюжет.

  Гість 28.12.2021

  Дивився цей фільм в кинотеатрі на великому екрані. Залишився під великим враженням від картинки, сюжету і саундтреку. Чудове поєднання атмосфери містики, жахів і гротеску. Чимось нагадує фільми Девіда Лінча, але з іншим поглядом і власним авторським підходом. В фільмі є загадка, яку хочеться розгадати і тому важко відірватись від екрану. Не думаю що фільм можна рекомендувати для широкої аудиторії, але тим хто шукає сучасне українське авторське кино - must see.

  Гість 22.12.2021

  бредовей фильма не видел. это просто ужас

  Гість 21.11.2021

  Намагались зняти щось середнє між містикою і фантастикою... А вийшло ЧОРТІШО

  Гість 17.11.2021

  На початку 60-х був би знатний фільмець...

  ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ