Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
Ua

Фільм Мир вашому дому!

Дія картини відбувається на початку ХХ століття. Тев'є-молочар живе в маленькому селі. Він бідний і вірить, що у його доньок є єдиний шанс уникнути бідності — вдале заміжжя. Тев'є приймає вигідну пропозицію від свата, але у його прекрасних доньок є інший план. Ідея фільму виникла у Володимира Лерта після перегляду вистави Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка «Тев'є-Тевель». Картина знімалася в історичних місцях під Києвом. Були використані унікальні речі та інтер'єри кінця XIX - початку XX століть.

Звукові доріжки
Українська Українська
Доступний:
Акторський склад
Відгуки
Гість 25.02.2021

Позитивний та життєствердний фільм! Красиві зйомки, гарна акторська гра!

Гість 25.02.2021

Фильм топовый! Честно говоря, до этого очень скептически относился к отечественному кинопроизводству, особенно когда вышел через 30 минут просмотра Сторожевой заставы в кинотеатре. Но здесь всё совершенно иначе! Фильм смотрится на одном дыхании, картинка завораживает, сюжет интересен. Фильм явно поднимает планку для наших киноделов, чему я очень рад) с удовольствием посмотрю еще раз!

Гість 25.02.2021

Очень понравился фильм, картинка безумно красивая, не отличишь от голливудской)) игра актёров, сюжет - все супер!) Рекомендую к просмотру сто процентов!)

Гість 25.02.2021

Фільм зроблений неймовірно красиво, з любов'ю до цієї історії і до людей. Стопкадри цього кіна можна роздруковувати на принтері і вішати на стіну! Блискуча режисерська і операторська робота!

Гість 15.02.2021

Хороший юмор! И картинка красивая)

ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ