Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Тарзан

Рік

Рейтинг

Країна

США

Жанр

Дитячі

У ролях

Тоні Голдвін, Мінні Драйвер, Гленн Клоуз, Олександр Лінц, Розі О'Доннелл, Брайан Блессід, Найджел Хоторн, Ленс Генріксен, Уейн Найт, Джейсон Марсден, Дебі Дерріберрі

Тривалість

01г 25хв

Тарзан дивитися онлайн

Чудова мультиплікаційна адаптація студії Disney класичної історії Едгара Райса Берроуза про людину-мавпу починається глибоко в джунглях, коли сімейство горил бере до себе маленького Тарзана. Хоча лідер сімейства й тримається осторонь цього "безволосого дива", Тарзана приймають до родини та виховують як власну дитину. Разом зі своїм саркастичним приятелем мавпою Терком і нервовим другом слоном Тантором, Тарзан дізнається, як стрибати з гілки на гілку і гойдатися на деревах, а також про те, як виживати у тваринному царстві. З появою людей два його світи стикаються, змушуючи Тарзана вибирати між «цивілізованим» життям, в якому є прекрасна Джейн, та життям зі своєю родиною горил, яке він знає і любить.

Звукові доріжки
Українська, English

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди