Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk

  Історія починається в Станіславові у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

  Звукові доріжки
  Дивись на всіх пристроях
  Акторський склад
  Відгуки
  Гість 28.12.2021

  Фільм просто класний. молода режисерка Христина Сиволап. молода письменниця Софія Андрухович. Художниця по костюмах супер. В основному творили картину молоді жінки.

  Гість 27.12.2021

  Загалом гарно знятий фільм, як для українського кіноматографу - супер. Хороша гра акторів

  Гість 13.12.2021

  На мою думку, фільм жахливий. Гра Катерини Кухар на вищому рівні, тільки за рахунок неї зміг додивитись фільм до кінця.

  Гість 01.12.2021

  Фільм не відпускав з самого початку і до кінця. Чуттєвий, насичений, естетичний. Браво, дуже сподобався. Дякую за нього і успіхів вам у подальшому)

  Гість 23.11.2021

  Фільм гарний. Гра акторів заслуговує похвали.

  ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ