Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент

Національний онлайн-кінотеатр sweet.tv представляє ексклюзивний проєкт "HOLLYWOOD УКРАЇНСЬКОЮ" - це найкращі кінохіти з авторським українським дублюванням. Над дубляжем «Володар перснів: Хранителі персня» працювали такі українські зірки як: ЮРІЙ ГОРБУНОВ, ЛЕСЬ ЗАДНІПРОВСЬКИЙ, МИХАЙЛО ЖОНІН та ін Разом зі своїми супутниками та друзями Фродо вирушає у далеку і небезпечну дорогу, щоб виконати не менш небезпечну місію - він має знищити легендарний Перстень. І вже зараз його почали переслідувати слуги Темного Владаря. Підступний Саурон колись уже створив Перстень - і якщо він знову потрапить до його рук - то Середзем'я буде навіки втрачене.

Субтитри:
Англійська, Російська
Дивись на всіх пристроях
Акторський склад
Відгуки
Гість 10.10.2020

Це саме те, чого нам так не вистачало. Повного дубляжа фільмів, які були зняті до обов'язкового українського дубляжа. треба більше таких перекладів фільмів. Дуже дякую. P.S. Режисерську версію також було б приємно побачити з дубляжем.

Гість 27.09.2020

Очень гарні фільми у вас приятно смотреть і канали гарні і онлайн світ супер клас ви лутший сервісний центр телебачення спасіба очень гарні фільми

Гість 14.09.2020

хорошое коно