Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент

фільм Поліна і таємниця кіностудії

Поліна і таємниця кіностудії - фільм про чарівні пригоди дівчинки з магічними здібностями. Це чергова картина українського кінематографа, знята спільно з Францією і Бельгією, де разом з вітчизняними акторами знімаються зарубіжні зірки. Головна героїня при таємничих обставинах втратила батьків і живе у злісних родичів - класичний казковий сюжет, здавалося б. І навіть наміри опікунів не дивні - позбутися від приймачки, щоб заволодіти спадщиною. Ось тільки, "Поліна і таємниця кіностудії" трейлер відкриває завісу, як виглядає "головний приз" - це покинута кіностудія з дивовижними персонажами. Маленька чаклунка, завдяки знайденому артефакту, перша добирається до свого майна, дивом уникнувши приготованої їй родичами смерті. І звичайно ж: 1) кидається без оглядки у вир небезпечних, але захоплюючих подорожей в світі фільмів; 2) шукає розгадку зникнення батьків; 3) намагається врятуватися від невгамовних родичів, що не залишають надію довести до кінця свої чорні плани; 4) знаходить нових незвичайних друзів. "Поліна і таємниця кіностудії" дивитися цікаво дітям, яких не здивуєш чарами, адже вони ще впевнені, що казка живе поруч. І обов'язково дорослим, щоб хоч на деякий час з головою зануритися в чудеса. До того ж, таємничий світ кінематографа по ту сторону екрану - хвилююче видовище. Адже будь-яке кіно - це магія одухотворення вигаданої історії, яка потім існує окремо від творців своєїм власним "життям". У такий чарівний світ і потрапляє героїня, а разом з нею - глядачі. Щоб під час сеансу пережити бурю емоцій і дізнатися, чим все закінчиться, готуємося "Поліна" дивитися онлайн. Прем'єра відбулася, фільм доступний на екранах кінотеатрів і цифровому ТБ.

Звукові доріжки
Дивись на всіх пристроях
Акторський склад
Відгуки
Гість 10.09.2021

Цей фільм просто фантастична бездарність. Згадуєш перегляд і аж пересмикує від огиди. Забудьте про його існування і ніколи не згадуйте. Загалом - якщо хочеться подібного дитячо-сімейного сетингу, подивіться краще "Hugo (Володар часу)", або The Secret Garden (2020), це будуть оригінальні твори, з яких у нас ліплять трешові копії.

Гість 10.08.2021

повна фігня!тупо ,примітивно,на рівні 1+.не тратьте час.

Гість 30.06.2021

Ще ніколи такого примітивного та бездарного фільму не дивилася. Хіба що для дітей середньо-підліткового віку.

Гість 18.06.2021

гарний сімейний фільм з приємними саундреками. До певних моментів сюжету та стереотипними персонажами є питання, але як на дитяче кіно захоплююча казка! Подорож кіносвітами гарна ідея :)

Гість 19.05.2021

Класний

ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ