Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
uk

  Серіал Чому жінки вбивають

  Чому жінки вбивають дивитися онлайн

  Творець «Відчайдушних домогосподарок» і «Підступних покоївок» Марк Черрі представляє новий трагікомедійний серіал з промовистою назвою. Три жінки з трьох різних епох. Часи різні, біда одна. Зразкова домогосподарка з 1960-х (Джінніфер Гудвін) відмінно справляється з роллю задоволеної благовірної і робить все, щоб приховати свій невдалий шлюб. Світська левиця з 1980-х (Люсі Лью) поводиться, як голлівудська діва, поки одного разу не дізнається, що чоловік їй зраджує. Вже наші дні успішний адвокат (Кірбі Хауелл-Баптист) щасливо живе у відкритому шлюбі, але це не точно. Виявляється, як би сильно не змінилася роль жінок у світі, їхня реакція на невірність залишається такою ж неоднозначною.

  Дивись на всіх пристроях
  Акторський склад
  Відгуки
  Гість 03.04.2021

  Я считаю что измена слишком преувеличена. О ней слагают целые легенды и истрии которым нет конца. Если измену человек совершает во сне в котором понимает что происходит, но не осознает своего участия , а уж тем более своей воли на то. Слишком заезженна тема стала.

  Гість 23.12.2020

  сначала показался странным, но после очень стало интересно как будут развиваться события в таких ситуациях. а финал вообще крутой

  Гість 16.10.2020

  Дуже цікавий фільм. Кінець класний.