Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент

фільм Секс і нічого особистого

Чоловіче его – це дуже тендітна структура, яку дуже легко зачепити. Особливо коли це стосується його статевого життя. Якщо йому говорять, що в сексі він нічого не вартий – то це удар нижче пояса, який важко буде пережити. Така історія трапилася із Сергієм, і почув він це приниження від своєї дівчини, на якій хоче одружитися. Щоб хоч якось виправити ситуацію, чоловік летить до Праги на Новий рік, де його друг Василь постарається зробити з нього справжнього мачо. Найкраще місце для цього – стриптиз-клуб. Але за одну ніч Сергій недалеко просунувся в майстерності сексу, адже його все так же продовжують відшивати. Але одна стриптизерка на ім'я Діана вирішила допомогти бідоласі та дати йому пару уроків пікапу. Тоді ж у Прагу прилетіла його ревнива дівчина, яка вже сама не рада таким урокам свого хлопця.

Звукові доріжки
Дивись на всіх пристроях
Акторський склад
Відгуки
Гість 24.11.2021

Назвати фільмом можливо можна,але дивитися нікому не пораджу,бо мені буде соромно за Україну(

Гість 20.08.2021

очень классный

Гість 07.05.2021

Мені сподобалось. Гарні кольори у картинки. Прикольні саундтреки. Цікаві і життєві історії :) І трішки пікантності... Чудова легенька комедія, щоб розслабитись і не думати.

Гість 06.05.2021

Всі,хто каже,що цей фільм пародія на американську комедію,не будьте лінтюхами,а погугліть. Елементарно знаходиться інфа,що це є Офіційно дозволена авторська переробка (з викупленими правами) під українські реалії. І наш варіант мені куди більше подобається,ніж штатівський))

Гість 29.04.2021

Фільм - супер!

ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ ПОКАЗАТИ ЩЕ ВІДГУКИ