Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент

Серіал Абатство Даунтон

Абатство Даунтон дивитися онлайн

Перші серії серіалу відбуваються у 1912 році, розпочинаються з новини про смерть нащадка титулу графа Ґрентема внаслідок катастрофи на Титаніку. Сім'я очікує, що оскільки нащадків чоловічого роду в родині не залишилося, уся власність та капітал сім'ї після смерті графа перейдуть до старшої доньки. Але граф Роберт Ґрентем, який усе своє життя віддав розвиткові родинного помістя, відмовляється відстоювати права своєї доньки Мері, вважаючи, що все, разом з немалим капіталом його дружини має належати нащадкові його графського титулу, невідомому далекому родичу. В серіалі на рівні з життям британської аристократії, показують також життя їхньої прислуги.

Звукові доріжки
Доступний на:
Акторський склад
Відгуки
Гість 16.06.2021

Смотрела давно,очень стоящий сериал.Игра актёров,костюмы,режиссура на все 100 баллов.Получил высшую премию

Гість 15.06.2021

Серіал - супер!

Гість 15.06.2021

Очень затягивает. На одном дыхании смотрела все сезоны. Очень красочно описывает и наглядно показывает как жили в те времена, как строились отношения, семьи, социальные ступени и тд. И сама съёмка достойна уважения, приятно глазу, никакого пафоса.

Гість 14.06.2021

Надзвичайно гарний серіал!!!

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди