Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
Про категорію

Запорізькі телеканали

Для кожного міста України характерні особливі традиції, які знаходять відображення в різних сферах життя. Запоріжжя в цьому відношенні не є винятком. Свій підхід у городян до телебачення. Це виражається в тому, що телеканали Запоріжжя користуються чималою популярністю, хоча інтернет впевнено увійшов в усі сфери життя. Їх дивляться, на них орієнтуються різні вікові категорії глядачів.

Цікаві факти з недалекого минулого

У нинішньому вигляді ТБ Запоріжжя сформувалося не так давно – старт цьому процесу було дано на початку 1990-х років. В епоху Радянського Союзу місцевим телевізійникам, як і в інших обласних центрах, виділялося дуже мало часу. На нього претендували загальноукраїнські канали. Після розвалу СРСР міське телебачення освоїло дециметровий діапазон мовлення. Новоявлені формації демонстрували непоганий на ті часи контент. Для місцевих жителів дивитися телевізор в дециметровому діапазоні стало звичкою. Саме тоді були створені й перетворилися в регіональних гігантів медіа такі канали, як:

  • «ТБ Запоріжжя»;
  • ТВ-5;
  • ««Алекс» та інші.

Медіакомпанії з тієї пори неодноразово проходили ребрендинг. Одні запорізькі канали розвивалися, другі йшли з ефіру назовсім. Але ті, що залишилися, брали участь у створенні своєрідного місцевого інформаційного мікроклімату.

Річ у тому, що в Запоріжжі проживає багато заводчан. У них свої пролетарські цінності, причому вони передаються від старшого покоління молодшому. Телебачення для них має величезне значення. Більшість робочих після зміни віддавала перевагу відпочинку біля телевізора, ніж серфінгу в інтернеті, й почасти така тенденція зберігається донині.

Своєю чергою, на телеканалах Запоріжжя щовечора розповідають про події в місті, і кожен може побачити себе, адже такі репортажі знімаються вдень, на знайомих вулицях. Чимало інформаційного простору на місцевому ТБ приділялося заводам і тому, що відбувається всередині них. Це стимулює до перегляду цілі робочі колективи, адже хтось із колег міг стати головним героєм того чи іншого сюжету. Таким чином ТБ Запоріжжя і здобуло свою цінність, що є актуальним до цієї пори.

Традиції на сучасний лад

Найпопулярніші запорізькі телеканали можна дивитися не тільки по телевізору. Для цієї мети можуть використовуватися високотехнологічні пристрої:

  • приставки;
  • смартфон;
  • планшет.

Щоб робити це в будь-який час, потрібно небагато: підключення до інтернету і реєстрація на медіаплатформі Sweet TV. У нас є інтерактивний і потужний сигнал. Прийняти його реально в будь-якій точці України. Дивитися передачі запорізьких каналів ви зможете з відмінною якістю зображення і звуку. При цьому наша команда враховує авторські права.

Передплатникам Sweet TV доступна функція інтерактивного телебачення. Завдяки їй ви можете управляти ефіром – ставити програму на паузу або за потреби перемотувати, щоб переглянути цікаві моменти. Якщо пропустили передачу, перегляд зможете здійснити протягом 14 днів після того, як завершилася трансляція. Для наших глядачів доступна сімейна підписка. В такому форматі ви можете під’єднати запорізькі канали на Sweet TV на 5 пристроях і заплатити як за один.

Співпраця з нами не передбачає складних дій. Для цього після реєстрації кожному користувачеві дається період безкоштовного перегляду всіх каналів. Його тривалість становить сім днів. За цей час ви можете оцінити якість нашої роботи, контент і можливості, які ми надаємо в рамках послуг. Після завершення безкоштовного перегляду вам буде запропоновано вибрати тариф й оформити передплату відповідно до нього.