Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
Про категорію

Німецькі канали

Німецькі канали: тримайте руку на пульсі життя зі Sweet.tv


Вивчаєте німецьку мову і потрібне відповідне середовище? Уже її знаєте і є бажання підтримувати свої розмовні навички? Німецьке телебачення онлайн — вам у допомогу. Для тих, хто цікавиться Німеччиною, це також хороша можливість бути в курсі подій, що відбуваються на її території. Переглядаючи контент таких ресурсів, можна поглянути на те, що відбувається у світі з різних ракурсів, почути різні точки зору.

У чому корисність перегляду німецького ТБ


Німецька знаходиться серед найпопулярніших мов у світі і стоїть на третьому місці в десятці найбільш використовуваних. Щорічно німецькомовні держави відвідує безліч туристів. Якщо дивитися на вивчення німецької з ділової точки зору, то варто врахувати, що партнери з цієї країни вважаються одними з найбільш шанованих і перспективних. Перегляд медіа-контенту цією мовою дозволить поліпшити свої навички, дізнатися щось нове.


Багато німецьких телеканалів пропонують також цікаву інформацію про навколишній світ, що допоможе розширити кругозір кожного. Зустрічаються і спортивні передачі, в основному про футбол, який є фішкою цієї держави. Німецьке ТБ з регулярними випусками новин дасть можливість залишатися в курсі всіх подій, що відбуваються у світі. У підсумку на якусь конкретну проблему, будь вона хоч державного масштабу, ви зможете подивитися зовсім іншими очима.

Наші пропозиції


У добірці компанії «Світ.тв» є можливість переглядати такі німецькі канали:

  • Deutsche Welle («Німецька хвиля»). Це громадський телеканал, який приймають понад 210 млн сімей у всьому світі. Безліч партнерів закладають у своїх програмах окремі передачі телебачення Deutsche Welle і повні його випуски. Основу ефіру складають новинні репортажі про політику, економіку, суспільство, культуру. DW — єдиний глобальний мовник, який особливу увагу приділяє подіям, що відбуваються в Німеччині, Європі та у світі. Його програми відрізняються високоякісною роботою журналістів, правдивістю, ексклюзивністю і космополітичністю інформації.
  • Da Vinci Learning — освітній телеканал, який буде корисний кожному члену сім'ї. Він пропонує трансляції розважальних програм з п'яти тем: природничі науки, наша планета, антропологія, техніка, культура. Це відмінний ресурс для допитливих людей різного віку. Він спонукає їх досліджувати та пізнавати світ. Ранковий та денний праймовий контент буде корисним для маленьких телеглядачів і їх батьків. Увечері тут знайдуть для себе цікаву інформацію діти старшого шкільного віку.

Канал DW є в Telegram. Тут можна дізнатися про німецьке суспільство і життя в Німеччині: менталітет і стереотипи, корисне про роботу і навчання, поради тим, хто приїхав в цю країну.


Чому нас вибирають


Наша компанія передає сигнал ТБ і відео в режимі реального часу через інтернет. Тому вам потрібно мати тільки доступ до мережі, щоб під’єднатися до нашої платформи. Пропонуємо безкоштовно ознайомитися з сервісом Sweet.tv протягом 7 днів. Всього за 1 грн. ви можете продовжити доступ до перегляду ТБ Німеччини, інших закордонних і вітчизняних каналів. Оцінивши переваги нашого сервісу, ви зможете оформити підписку. Подальше під’єднання можливе за передоплатою, тому визначтеся, який тариф купити.


Інтерактивне телебачення дає можливість користувачам дивитися програму передач багатьох підтримуваних каналів заднім числом. Наприклад, можна переглянути пропущену серію серіалу, кіно або спортивну трансляцію. Підтримується функція Start-over, коли можна перемотати ефір назад. У вас також буде можливість:


  1. зупинити прямий ефір в будь-який момент і повернутися до нього в зручний час;
  2. ознайомитися з програмою передач;
  3. насолоджуватися переглядом улюбленого телешоу не тільки з екрана телевізора, але і з комп'ютера, планшета або смартфона — за ціною одного тарифу можна під’єднати до 5 пристроїв;
  4. переглядати контент HD-якості.

Наш додаток — один із найдружніших на українському ринку. Всього за кілька хвилин ви зможете зрозуміти, як ним користуватися.


Наш сервіс — до ваших послуг! Звертайтеся.