Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
Про категорію

Кримські канали

Регіональне телебачення сьогодні має величезне значення. У той час як на загальнонаціональних каналах ефірний час частіше відводиться тільки деяким подіям всередині країни або за її межами, місцеві телекомпанії багато говорять про життя конкретного регіону. Соціологія показала, що рівень довіри до останніх серед громадян досить високий, і інтерес суспільства не спадає. Вони прагнуть до максимальної об'єктивності, неупередженості, дотримання високих стандартів журналістики, тому і отримали репутацію топових ЗМІ. Стежити за цими медіа зручно через інтернет.

Кримські телеканали — це незалежні інформаційні ресурси анексованого півострова. Контент, що вони продукують, буде актуальний насамперед кримчанам, вимушеним переселенцям, а також всім, хто цікавиться подіями на цій території.

«UA: КРИМ» — цілодобовий український громадський супутниковий канал, який можна дивитися на Sweet.Tv у високій якості. Всі інформаційні продукти виходять в ефір на 3 мовах:

  • українській;
  • кримсько-татарській;
  • російській.

Кримське ТБ орієнтоване на широку аудиторію і доступне по всій території України, а також за кордоном.

Що в ефірі

Наповнення досить різнопланове, багато передач дублюються мовою жестів, що робить їх більш доступними. На телеканалах Криму ви можете побачити:

  • випуски місцевих новин;
  • розважальний контент для дітей і дорослих (мультфільми, поезія, фольклор, музика, трансляції спортивних змагань, інше);
  • актуальні інтерв'ю — тема дня;
  • «Громадська студія», а також інші розважальні програми;
  • освітні передачі, присвячені Криму та іншим регіонам нашої країни;
  • «Голос Америки» та інше.

Оформити передплату можна в будь-якому тарифному пакеті, якщо при підключенні ви вибрали «телебачення».

Дивіться телеканали Криму онлайн, щоб бути в курсі подій на півострові.

Чому онлайн-телебачення від Sweet.tv краще

Ми пропонуємо ліцензійний доступ до різних регіональних медіа по всій території України в максимально можливій якості. Зображення, звукова доріжка будуть хорошими навіть при низькій швидкості інтернету.

Можна одночасно використовувати кілька побутових приладів, сигнал залишається однаково сильним. Сімейне підключення допускає перегляд відразу на 5 девайсах. Це може бути smart телевізор, приставка, комп'ютер, планшет, смартфон. Навіть якщо ви увімкнете трансляцію на одному пристрої, але з якихось причин вимушені перервати перегляд, продовжити можна на іншому.

Ще один плюс інтерактивного телебачення — можливість управляти ефіром. Будь-яке шоу, випуск новин, розважальну програму кримських каналів можна перемотати, поставити на паузу, подивитися заново, навіть якщо вона транслювалася 14 днів тому. А за допомогою зручного мобільного додатку зробити це можна де завгодно: як вдома, так і за його межами (у горах, лісі або на морі). Тримайте руку на пульсі новин, де б ви не були.

Як дивитися ТБ безкоштовно

Ми забезпечимо вам доступ до якісного онлайн-телебачення усього за 0 грн. Ці умови діють перший тиждень від початку користування сервісом Sweet.tv. Після закінчення цього терміну доступ можна отримати на акційних умовах: 14 днів будуть коштувати всього 1 гривню.

Цього часу вистачить, щоб оцінити головні переваги Sweet.tv і визначитися, до якого пакету послуг хочете підключитися: мінімального S (194 канали, бібліотека 3 топових кіностудій) або максимального L (261 канал, кінозал 6 найбільш популярних в світі виробників фільмів). Ви можете купити будь-яку підписку, в усіх тарифах знайдеться місце для телеканалів Криму.

Запрошуйте друзів приєднатися до найбільшого онлайн-кінотеатру в Україні. Якщо вони переходять в додаток за гостьовим посиланням, на ваш персональний рахунок нараховуються бонуси.