Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
 • Дивитися UɅ: Культура онлайн
  UɅ: Культура "Ой, смереко!". Концерт Анатолія Гнатюка, 2 ч.
 • Дивитися 8 Канал онлайн
  8 Канал Sheriff.
 • Дивитися 8 Канал HD онлайн
  8 Канал HD Sheriff.
 • Дивитися ОЦЕ HD онлайн
  ОЦЕ HD Від пацанки до панянки.
 • Дивитися Правда ТУТ HD онлайн
  Правда ТУТ HD Топ 10 вражаючих фактів.
 • Дивитися Правда ТУТ онлайн
  Правда ТУТ Топ 10 вражаючих фактів.
 • Дивитися UɅ: Київ онлайн
  UɅ: Київ Лайфхак українською.
 • Дивитися Київ ТВ онлайн
  Київ ТВ Київ. Вдень.
 • Дивитися ГLAS онлайн
  ГLAS
Про категорію

Канали Київ

Телеканали Києва — джерела важливих подій і гарного настрою


Що зараз відбувається в столиці України і в країні в цілому, транслюють телеканали Києва. Їх ефір наповнений контентом різного змісту і жанру, там розказують важливі події і останні новини. Після перегляду стають відомими культурні події України, з'являються нові улюблені передачі і серіали з вітчизняними акторами. Це душевне проведення часу біля телевізора, цікавий контент, наповнений змістом.


Київські канали входять до пакетів послуг Sweet TV, тому що подобаються багатьом нашим абонентам. Ми подбали про те, щоб столичне медіа стало доступним кожному бажаючому. Відмінний сигнал без перебоїв та зникнення зв'язку — привід перейти на комфортне телебачення від Sweet TV. Кращі канали Києва та України можна включати на будь-якому пристрої. Після оформлення підписки користується послугами вся родина, дивляться передачі і новини на телевізорі, планшетах, телефонах. Можна підключити до 5 девайсів, для цього достатньо пройти активацію на пристрої. 1 пакет — 5 одночасних трансляцій високої якості.

Краще від столичних телекомпаній


В пакети Sweet TV входять всі телеканали в Києві, які включають в ефір актуальну та цікаву інформацію. Для тих, хто вирішить купити доступ, стануть доступними новинні, культурні, документальні та інші українські передачі. Дивіться їх на:


 • «UA: Культура»;
 • «UA: Київ»;
 • «8 Канал HD»;
 • «Київ ТБ»;
 • «4 Канал»;
 • «Правда ТУТ HD»;
 • «ОЦЕ HD»;
 • «ГLAS».

Багато київських медіаджерел існують більше 10 років, але є і нові, які відкрили після 2015 року. Наприклад, «UA: Культура» отримала ліцензію на цілодобове мовлення в 2004 році, через кілька років після створення. Цей загальнонаціональний інфоресурс відтворює аспекти української культури, занурює в історичні події, транслює виступи національних колективів.


«8 Канал» зовсім інший, за змістом кардинально відрізняється від попереднього. Він відноситься до інформаційно-економічних ресурсів, його аудиторія — люди, які займаються бізнесом. З'явився у 2017 році, за цей час відзначений постійний приріст телеглядачів. Мовлення здійснюється виключно в форматах HD і SD, якість висока.


«UA: Київ» — регіональний медіаресурс, контент транслюють у столиці та Київській області. Однак всі наші абоненти мають до нього доступ. Він входить до складу Національної громадської телерадіокомпанії України. До 2017 року був окремою юридичною особою. «UA: Київ» веде прямий діалог з жителями столиці, відображає основні події міста та області, піднімає болючі питання.


«4 Канал» розпочав мовлення в 2014 році, спочатку називався RTI і був інтернет-радіостанцією. Став столичним після ребрендингу. На сьогоднішній день має логотип у вигляді білої четвірки, транслює цікаві пізнавальні передачі в HD-якості, а також соціально-політичні шоу. Деякі з них: «Український контекст», «44 хвилини», «Ми зможемо».


Любителям легкого розважального відеоконтенту рекомендуємо Оце HD. Якщо ви пропустили гумористичне або реаліті-шоу, шукайте його в ефірі. Аудиторія — переважно жіноча, яка не любить вникати в соціально-політичні теми.

Sweet TV — необмежений доступ до столичного телебачення


Приєднуйтеся до наших абонентів, щоб дивитися київські телеканали онлайн 24/7. Не обов'язково відразу вибирати платний пакет, щоб оцінити високу якість трансляції улюбленого контенту. Для нових абонентів ми приготували кілька цікавих пропозицій: безкоштовне тестування протягом тижня і обслуговування протягом півмісяця за 1 гривню. Проходьте реєстрацію, вибирайте акцію, яка вам більше сподобалася, і дивіться столичний відеоконтент на будь-яких пристроях.


Ми забезпечимо інформацією високої якості, яка по максимуму актуальна для київської аудиторії та інших жителів України. Вибирайте Sweet TV з наступних причин:

 1. Пакети з хорошим наповненням за ціною нижче, ніж у конкурентів.
 2. Загальнодоступні тарифи без постійного стрімкого зростання.
 3. 5 пристроїв на 1 підписці.
 4. Відсутність доплат за передачу або фільм.

Крім доступу до київських телеканалів ви отримаєте можливість дивитися цікаві відомі фільми від світових кіностудій. Тестуйте безкоштовно або за 1 гривню, приступайте до перегляду відразу після реєстрації!