Facebook Pixel
Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
Про категорію

Дитячі на англійській канали

Дитячі передачі англійською – чудовий спосіб вивчення нової мови. Звичайно, телебачення не може замінити повноцінне навчання новій дисципліні, але цілком підійде в ролі додаткового інструмента. Розважальні та пізнавальні ТБ-програми привертають увагу дітей, адже саме від їх інтересу залежить кінцевий результат.

Переваги ТБ-мовлення

Для телебачення характерні такі переваги:

 • ТБ є одним з основних джерел інформації. Дорослим цікаві новини, ток-шоу, пізнавальні передачі, дітям – мультфільми й розважальний медіаконтент.
 • Доступність. Оскільки дитячі передачі англійською мовою транслюються на іноземних каналах, їх перегляд платний. Однак завдяки нашому сервісу перші 7 днів пропонується безкоштовна трансляція. Це пробний період, після закінчення якого потрібно купити передплату, щоб продовжити отримувати доступ до закордонних каналів.
 • Онлайн-телебачення є хорошим освітнім інструментом. Дитина зможе навчатися й розважатися одночасно. Наприклад, перегляд мультфільмів можна використовувати як мотиватор у перервах між читанням й виконанням вправ на граматику.
 • Зручність використання. Для перегляду дитячих телеканалів не потрібні додаткові пристрої, тюнери й антени. Треба просто вибрати необхідну програму й увімкнути її у браузері. Перегляд можна запустити на будь-якому пристрої, під’єднаному до інтернету, – комп’ютері, ноутбуці, планшеті, смартфоні та навіть телевізорі.
 • Стабільність сигналу. Проблеми при перегляді англомовних каналів можуть виникнути тільки через вашого інтернет-провайдера.

У процесі попросіть дитину виписувати незнайомі слова. Працюючи зі словником, малюк навчиться не тільки правопису, але й вимові.

Корисність закордонних телеканалів

Чому варто використовувати дитячі канали англійською при вивченні мови:

 • Розвиток навички сприйняття. Перегляд відео іноземною мовою – один з найкращих способів тренування. Спочатку дитині може бути складно зрозуміти, про що говорять герої. Але, якщо приділяти перегляду хоча б 20 хвилин щодня, навичка сприйняття значно покращиться. Уже через два місяці малюк буде розуміти фрази героїв, а також звикне до акценту й інтонацій.
 • Збільшення словникового запасу. Про значення багатьох слів дитина зможе здогадатися з контексту, спостерігаючи за героями мультиків або телепередач і за тим, у яких саме ситуаціях вони використовують певні вирази.
 • Вивчення розмовних форм, ідіом тощо. Канали англійською для дітей озвучуються носіями мови, тому в передачах часто використовуються розмовні слова, скорочення та сленг. Залучаючи дитину до перегляду іноземних програм, ви навчите її розуміти англомовних людей у повсякденному житті.
 • Правильна вимова. Це одна з проблем, з якою стикаються репетитори. Не завжди дитину вдається відразу навчити правильної вимови. Переглядаючи дитячі телепередачі, малюк слухає, як звучить мова – як вимовляються інтонації, де робляться логічні паузи, наголоси тощо. У такий спосіб із часом дитина почне несвідомо копіювати вимову.
 • Розуміння гумору. Згодом малюк зможе розуміти тонкі жарти, які зазвичай засновані на грі слів. Коли дитячі телепередачі будуть нецікаві, можна перейти на більш серйозні серіали, ситкоми, шоу.
 • Знайомство з культурою. Паралельно з вивченням мови дитина пізнає традиції та звичаї носіїв. Наприклад, якщо взяти найвідомішу кінокартину «Один вдома», можна зрозуміти, як у США святкується Різдво.

Оскільки телеканали дитячі, більшу частину етеру складає пізнавальний контент. Для ознайомлення з тарифами перейдіть за посиланням https://sweet.tv/tariffs.

Пропоновані канали

У нас ви можете подивитися:

 • English Club TV HD. Цей канал належить до категорії освітніх і транслюється у 76 країнах світу. Мультсеріали, телепередачі, тематичні уроки – усе це входить до програми навчання. English Club TV HD рекомендується вмикати малюкам з 3 років, але прослуховувати заняття можна дітям і більш раннього віку. У будь-якому разі дитина чує мову й запам’ятовує її.
 • Baby TV. Пізнавальні передачі, мультфільми, зустрічі з гостями. З Baby TV можна вчити цифри, вірші й пісні. Завдяки функції запису, передачі зберігаються в пам’яті, тому користувач послуги не залежить від етеру.

Крім того, ми пропонуємо великий список інших іноземних телеканалів. Не тільки діти, але й дорослі можуть вивчати мови, не виходячи з дому. Висока якість сигналу, стабільність і прийнятні ціни – головні наші переваги.