Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
Про категорію

Дитячі пізнавальні канали

Навіщо потрібні пізнавальні канали для дітей

Пізнавальні канали для дітей сприяють розвитку кругозору і різноманітності дозвілля. На них транслюють достатню кількість корисного контенту, який представляється в простій і доступній формі. Немає складних термінів, а все пояснюється зрозумілою мовою.

Чому дітям їх варто дивитися

У кожного по-різному проходить процес навчання і комусь простіше вивчати нові теми за допомогою телевізора, що цілком логічно, особливо якщо врахувати прогресивність нашого часу.

Дозволяти дивитися пізнавальні канали для дітей варто, тому що дитина:

 • отримає нові знання в напрямку, який його зацікавив;
 • зможе освоїти важливі, корисні навички, так як на таких каналах часто показують різні майстер-класи;
 • вибере сферу, в якій захоче надалі розвиватися;
 • в істотній мірі розширить кругозір;
 • буде більш ерудованою.

Звичайно, вибір контенту в основному залежить від віку глядача і сфери його інтересів, але з урахуванням всього існуючого різноманіття, потрібний варіант можна підібрати без проблем.

Які є види

Пізнавальні телеканали для дітей мають різну спрямованість. Є передачі про планету, наукові експерименти і т. д. До основних видів можна віднести:

 • канали з археологічною та історичною тематикою. На них розповідають про найпопулярніші знахідки і життя людства в минулі століття. Також з їх допомогою можна дізнатися про побут, культуру і етапи розвитку людей;
 • канали, які розповідають про життя в інших країнах. Вони сподобаються тим, хто любить подорожі і цікавиться світом. Тут багато передач спрямовано на знайомство з побутом, традиціями та культурними цінностями інших народів. Контент пізнавальний і цікавий;
 • канали наукової тематики. Тут і досліди, і чудеса техніки, і таємниці планети — взагалі досить багато ресурсів для розширення кругозору. Плюс в тому, що про складні речі на таких каналах розповідають доступною мовою, так що дитині все буде зрозуміло. Найцікавіші передачі транслюють на Discovery Channel, Viasat Explore і Discovery Science, повний доступ до яких можна отримати, якщо купити підписку;
 • канали про рослинний і тваринний світ. Вони розповідають про життя флори і фауни, роблячи процес захоплюючим і цікавим.

Це далеко не всі напрямки пізнавальних ресурсів, а лише найпопулярніші і затребувані.

Популярні дитячі канали

Sweet.tv дозволяє переглядати улюблені передачі у високій якості навіть з мобільного пристрою. Це зручно, так як можна відволікти дитину і зайняти її на деякий час, перебуваючи в черзі або в громадському транспорті. Найпопулярнішими пізнавальними дитячими каналами можна вважати:

 • «Карусель». Мовлення цілодобове, і крім мультиків тут показують навчальні шоу і корисні вікторини. Також в ефір виходить і дитяча версія «Форту Боярд»;
 • Disney. Є передачі для дітей різного віку, так що ресурс сподобається як підліткам, так і дошкільнятам;
 • «Дитячий». Підходить для дітей у віці від 6 до 12 років. Його спрямованість виключно освітня, так що розважальних програм тут годі й шукати.

Чим гарний сервіс

Телебачення стало більш доступним, так як тепер його можна дивитися і зі смартфона, що зручно для тих, хто багато часу проводить в дорозі. Наш сервіс співпрацює з популярними медіа і відомими кіностудіями, тому одним з перших отримує новинки. Висока якість, доступні ціни та різноманітний каталог — ось що ми можемо запропонувати.

Щоб скористатися послугами сервісу, достатньо оформити підписку і отримати вільний доступ до всього контенту. Для зручності користувачів є безкоштовний пробний період. Насолоджуватися переглядом улюблених каналів і фільмів просто. Головне, мати хороший сигнал і стабільне підключення до мережі.