Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажується сайт
- Може вiдображатися не весь контент
Про категорію

Англійські канали

Висока якість трансляції на англійських каналах від Sweet TV


Під час перегляду телевізора можна не тільки відпочити і дізнатися багато цікавого. Включайте англійські ТВ-канали, вдосконалюйте знання іноземної мови! Це буде реальна ефективна практика, яка дозволить оцінити рівень і розширить словниковий запас. На Sweet TV англійські канали дивитися онлайн може кожен бажаючий, достатньо оформити підписку або безкоштовно протестувати сервіс, створивши акаунт. Британське телебачення доступне для всіх українців, цілодобова трансляція дозволить стати ближче до іншої культури. Контент — виключно високої якості, без обривів та іншого!


Англомовні канали — це медіа для людей, яким цікаве життя за межами України. Ресурси в більшій мірі подобаються дівчатам і жінкам, на більшості з них транслюють події зі світу моди. Гучні покази, тенденції, новини — все це стане доступним і з'явиться в телевізорі після купівлі пакета наших послуг. В ефірі деяких телеканалів переважають навчальні передачі, серіали і фільми англійською мовою. При недостатньому рівні знань після декількох днів перегляду стане зрозумілим зміст багатьох сцен, сенс інформаційної складової.

Англомовний контент для всієї родини


На Sweet TV — трансляції від кращих відомих телеканалів! Для їх перегляду не потрібно встановлювати тарілку і щомісяця платити кругленьку суму. Ми відкриємо доступ після створення нового облікового запису і вибору тестового тарифного плану. Можна дивитися англійське ТБ онлайн при наявності інтернету з будь-якого пристрою. 1 підписка — це трансляції на 2–5 девайсах. Наприклад, ви можете дивитися фільми або прямий ефір на телевізорі, а інші члени сім'ї — на мобільному телефоні, ноутбуці, планшеті і т. д.


Англійські телеканали нашого сервісу:

 • English Club TV;
 • Fashion One HD;
 • Fashion TV HD/UHD;
 • BBC и другие.

Дуже багато контенту про моду, а також максимум корисної навчальної інформації для бажаючих вивчити English та досконально нею володіти. Перший канал із представленого списку — справжня знахідка для тих, хто хоче розуміти і легко розмовляти англійською, при цьому обійтися без послуг репетитора. В його ефірі переважають передачі, мультфільми (розважальна форма навчання для дітей) і уроки від носіїв мови з різних куточків світу.


Сьогодні English Club TV дивляться в 76 країнах, відзначають позитивний вплив контенту на розвиток особистості. Досить 15 хвилин в день, щоб за рік вивчити незліченну кількість нових фраз, зворотів, слів. Цей ресурс сподобається дітям і дорослим, його дивляться від 3 років. Контент класифікують на блоки: від A до C. Обирайте свій рівень, вдосконалюйте мовні знання. Навчання в такому форматі одночасно зручне та ефективне, відразу працює візуальна і слухова пам'ять, працює мовленнєвий апарат.


Не менш приємно і корисно ви проведете час перед трансляціями від BBC. Він не потребує реклами, канал наповнений пізнавальним і розважальним контентом. Цікаву інформацію знайдуть для себе люди будь-якого віку. Англійською розповідають про дивовижний світ флори і фауни, наукові дослідження, неймовірні події людства. Ви не побачите слізних мелодрам, легких однотипних комедій, політичних новин, аналітичних програм.


BBC — це:

 • документальні фільми;
 • реальні життєві історії відомих людей;
 • пізнавальні передачі про природу;
 • інтерв'ю з ученими та іншими.

Сьогодні медіа дозволяє розширити кругозір, дізнатися багато нового і цікавого.


Вигідні пропозиції для гостей нашого сайту


Зацікавили англомовні канали, але щось заважає купити тарифний план, який забезпечує доступ до них? Пропонуємо на безкоштовній основі оцінити іноземний контент, якість сигналу і безперебійне мовлення 24/7. Всім новим абонентам, які не знайомі з нашими послугами, надаємо можливість цілий тиждень дивитися цікаві канали і фільми з бібліотеки. Англомовні ресурси включені! По закінченні тижня ви зможете прийняти рішення, чи хочете стати частиною спільноти Sweet TV.


Також можна купити підписку на 15 днів за 1 гривню. Неймовірна кількість серіалів, фільмів, актуальних новин і ефірів стане доступною за смішну ціну. Далі — вибирайте відповідний пакет послуг, оплачуйте онлайн і дивіться відеоконтент на будь-якому пристрої.


Інші приводи стати нашим абонентом:

 1. Цікаві матеріали для будь-якого віку.
 2. Підключення онлайн-телебачення на 5 пристроях від 1 підписки.
 3. Стабільні ціни (нижчі, ніж у конкурентів).
 4. Повний доступ до бібліотеки без обмежень і додаткових витрат.
 5. Висока якість озвучення і картинки.
 6. Стабільний сигнал.

Онлайн-телебачення — це зручно! Безмежний доступ до англійських каналів надамо в режимі тестування або на постійній основі. Переходьте до реєстрації.