🔥 Setanta Sports HD
Спробуй перші 7 днів безкоштовно

Пiдключай прямо зараз и насолоджуйся переглядом кращих телеканалiв

Активувати безкоштовно
16 жовтень, ср
Setanta Sports HD

Setanta Sports HD

СЮРПРИЗ: НА SWEET TV - НОВИЙ СПОРТИВНЫЙ КАНАЛ.Створений в 1990 році в Ірландії, телеканал SETANTA спочатку займався освітленням місцевих спортивних подій. На сьогоднішній день - це найбільший медіахолдинг, який виробляє канали по всьому світу. Причини такого яскравого перевтілення:
    - три десятиліття безперервної роботи щодо поліпшення якості мовлення та розширення мережі;
    - постійна участь в тендерах на придбання ексклюзивних прав трансляції якомога більшої кількості ігор, бездоганна репутація у правовласників;
    - ретельний аналіз ринку та економічного становища країн перед запуском в них нових каналів.
Рішення про запуск Setanta sports в Україні дозрівало і прораховувалося кілька років, хоча на пост-радянському просторі компанія працює вже з 2012 року.
Рахунок змінився на користь українських любителів спорту:
1:0 - після покупки права на показ футбольних матчів англійської Прем'єр-ліги лише в 3-х країнах: Молдові, Казахстані та Україні.
2:0 - після успішної боротьби з медіапіратством (кодування каналів на супутнику)
3:0 - після аналізу ринкового потенціалу країни;
4:0 - з 1 серпня починаються трансляції в мережі провайдерів платного телебачення. Це перемога!
Питання окупності витрат ірландський медіаконцерн вирішує шляхом класичної абонплати за канали. В силу певних причин заробляти на рекламі не виходить, але в цьому є свій плюс для глядача - отримувати задоволення від улюблених передач, а особливо, вболівати за свого фаворита набагато краще,не відволікаючись на безкінечні «ролики». До того ж, основний упор Setanta sport робить на прямі трансляції подій. Тобто, якщо вболівальник знає точну дату і час потрібного матчу (розклад ігор, чемпіонатів, гонок завжди можна знайти на каналі), то він гарантовано побачить його "вживу", причому по супутникових каналах високої чіткості.
Кількість придбаних прав дає можливість "розважати" своїх передплатників круглий рік. Тури АПЛ не мають довгих пауз, та й, крім них, йдуть прямі трансляції UFC, "Формули 1", НХЛ, НБА. Більшість матчів буде коментуватися українською мовою, особливо за участю вітчизняних спортсменів. Решта передач підуть з російською озвучкою.
Підключатись окремо до каналу не потрібно. Якщо Ви – користувач «солідного» провайдера платного телебачення (наприклад, Sweet TV), він стає доступним автоматично.