Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Паперові очі Пришвіна

Рік

Рейтинг

6.6 6.9 6.6

Країна

СРСР

Жанр

Драми

У ролях

Юрій Кузнєцов, Александр Романцов, Олег Ковалов, Юрій Цапник, Павло Рудаков, Ольга Ланд, Євген Барков, Алла Шелест, Сергій Лаврентьєв, Володимир Дятлов

Вік

16+

Тривалість

02г 20хв

Паперові очі Пришвіна дивитися онлайн

Телережисер Павло Пришвін грає роль капітана держбезпеки в стрічці про сталінізм, дія якої відбувається в 1949 році. Сам Пришвін задумав зробити телепередачу про групу телевізійників, які працювали в тому ж 1949 році. Він вивчає архівні матеріали, розмовляє з живими членами групи, намагаючись відновити події сорокарічної давності. Його увагу привертає історія загадкової загибелі одного з акторів. Пришвін проводить розслідування, припускаючи, що тут замішано НКВД. Але все виявилося набагато прозаїчніше. Просто колега актора, приревнувавши до нього свою дружину, вставив йому, п'яному, палицю від швабри в рукава шуби, в результаті чого той впав і замерз на морозі.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди