Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Фільм Ахіллес і черепаха

Рік

Рейтинг

7.3 7.3

Країна

Японія

У ролях

Такеші Кітано, Канако Хігучі, Сатору Мурота, ТАІК Кобаясі, Міккі Хаасіда, Куру Хатояма, Акіра Накао, ая Ендзедзі, Куміко Ас, Такасі Нішина

Вік

18+

Тривалість

01г 50хв

Ахіллес і черепаха дивитися онлайн

Назва картини відсилає до знаменитої філософсько-математичної теорії про те, що відпустив на деяку відстань повільну черепаху прудконогий Ахіллес вже ніколи не зможе наздогнати її, так як дистанція між ними буде скорочуватися, але ніколи не зникне свос. Хтось вважає цю теорію підтвердженням ідіотизму і безживності математики, хтось - доказом залізної логіки і непохитність математики, хтось бачить в ній свідчення того, що саме поєднання ідіотизму і залізної логіки роблять математику ідеальної наукою. У будь-якому випадку, фільм Кітано до математики відношення не має. Сценарист-режисер-актор-художник бачить в історії Ахіллеса і черепахи ідеальну метафору життя творчої людини: вічна гонитва за успіхом і визнанням, які від більшості творців (незалежно від таланту), в основному, вислизають.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди