Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Фільм Бандитський Йоганнесбург

Рік

Рейтинг

7.3 7.3

Країна

ПАР

У ролях

Роберт Хоббс, Selli Berdett, Кеннет Нкосі, Джеффрі Зекелі, Мотокрос мотори, Малуш Шенжа, Шеллі Мескин, Джафта Мамаболо, Ронні Ніакале, Рапулана Сейффе

Вік

16+

Тривалість

01г 50хв

Бандитський Йоганнесбург дивитися онлайн

Якщо вірити чуткам, 'Бандитський Йоганнесбург' знімався за допомогою справжніх гангстерів. Це захоплююча історія бідного хлопця з трущоб Соуето, який став головним кримінальним авторитетом Йоганнесбурга. Юний викрадач машин Лаки Кунене намагається зав'язати з кримінальної життям і подорослішати, але від його рішучості не залишається і сліду, після того, як він сам стає жертвою злочину. Впевнений, підступний, що володіє почуттям гумору, Кунене стає філантропом і живе, проникаючи в квартири і грабуючи їх. Він стає таким собі Робін Гудом у фільмі, який алегорично зображує Йоганнесбург як Єрусалим, який пережив апартеїд. Лаки Кунене намагається втриматися на межі між злочинами і законом, між чорними африканськими гангстерами і білими, що належать до еліти. Його крах здається неминучим, тому що Йоганнесбург дуже далекий від Єрусалиму.

Доступний:

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди