Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Гоморра

Рік

Рейтинг

6.5 7.0 6.5

Країна

Італія

У ролях

Сальваторе Абруццезе, Сімоне Саккеттіно, Вінченцо Фаббріно, Вінченцо Альтхамура, Франческо Пірочі, Сальваторе Руокко, Антоніо Аелло, Вінченцо Казо, Анна Сарнеллі, Італо Ренда

Вік

16+

Тривалість

02г 16хв

Гоморра дивитися онлайн

У фільмі паралельно розвиваються, жодного разу не перетинаючись, кілька історій з героями різних поколінь і різних сфер діяльності. Загальна тільки одне: всі вони виявляються підпорядковані інтересам злочинного співтовариства. Літній тримач общака, який виплачує субсидії родичам відбули на відсидку. Два дорослих телепні, що остаточно втрачають голову, коли їм вдається розворушити тайник зі зброєю. Тринадцятирічний рознощик продуктів: йому доводиться назавжди розпрощатися з совістю, навівши бандитів на свою клієнтку. Випускник університету, якого втягують в бізнес по похованню токсичних відходів під дахом мафії. Талановитий кравець, якого перекуповують китайські конкуренти і який ледве не гине від помсти клану.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди