Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Гарячі новини

Рік

Рейтинг

5.9 5.8 5.9

Країна

Росія, Швеція

У ролях

Андрей Мерзликин, Євген Циганов, Марія Машкова, Сергій Гармаш, Максим Коновалов, Олексій Франдетті, Артем Семакін, Юрій Шликов, Сем Клебанов, Юлія Кронрод

Вік

16+

Тривалість

01г 46хв

Гарячі новини дивитися онлайн

У центрі Москви група оперативників під керівництвом майора Смирнова готує операцію по захопленню банди озброєних злочинців на чолі із загадковим і невловимим Германом. В несподівано спалахнула жорстокій перестрілці правоохоронці терплять принизливої ​​поразки, а що випадково опинилася на місці подій телевізійна знімальна група знімає і передає в ефір репортаж про міліцейський фіаско. Молода і амбітна начальниця PR-служби Катя Вербицька пропонує свій план порятунку 'честі мундира ": московська міліція зможе відновити своє добре ім'я, перетворивши піймання особливо-небезпечної банди в мультимедійне реаліті-шоу. Але потрапили під приціл телекамер бандити у боргу не залишаються - вони захоплюють заручників і починають свою власну трансляцію через інтернет. Війна між міліцією і злочинцями розгортається і в реальному світі, і в віртуальному просторі. Але є в цій війні ще одна сторона - Смирнов. Його не цікавлять медійні проекти - їм рухає почуття обов'язку і жага помсти.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди