Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

доктор Плонк

Рік

Рейтинг

5.2 5.2

Країна

Австралія

У ролях

Найджел Мартін, Пол Блеквелл, Магда Субубан, Джойс Кеннеді, Селін О'Лірі, Сем Брукс, Квентін Кенін, Богдан Коца, Фібі Патерсон De Her, Уейн Ентоні

Вік

18+

Тривалість

01г 21хв

доктор Плонк дивитися онлайн

1907 й рік. Видатний вчений і винахідник Доктор Плонк підраховує точну дату кінця світу. Той повинен неминуче статися через 101 рік, якщо негайно ж не почати заходи щодо порятунку людства. Як це зазвичай і буває з провісниками, Плонка піднімають на сміх політики, бюрократи і навіть його вірний слуга Паулюс. Щоб підтвердити свою правоту, Плонк винаходить машину часу і відправляється в майбутнє збирати докази прийдешнього апокаліпсису. Але в 2007-му році у невдалого винахідника починаються проблеми. Безуспішні спроби Доктора Плонка звернути увагу уповноважених владних органів на лихо, що насувається не просто не увінчалися успіхом, але і поставили його поза законом. Тепер, коли всі сили національної оборони виявилися у нього на хвості, йому пора переформулювати мету його наукових пошуків ... а саме: чи достатньо швидко він бігає, щоб сховатися?

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди