Ваша країна США?
Ваша країна: США
Схоже, що у вас підключено VPN з'єднання.
Через VPN з'єднання:
- Повiльно завантажуэться сайт
- Може вiдображатися не весь контент
UK

Жінки проти чоловіків

Рік

Рейтинг

5.5 5.5

Країна

Італія

Жанр

Комедії

У ролях

Ненсі Бріллі, Валентино Пікон, Лоренцо Сезар, Франческа Інауді, Еміліо Сольфрізі, Серена Аутьєрі, Вільма де Анджеліс, Сальво Фікарра, Лучіана Літтіззетто, Клаудіо Бізіо

Вік

18+

Тривалість

01г 36хв

Жінки проти чоловіків дивитися онлайн

У центрі дії картини 'Жінки проти чоловіків' - три історії, в кожній з яких обігрується ті чи інші недоліки жінок. Перша історія про подружжя Ганни і П'єро, які живуть разом вже двадцять років. Відносини в родині давно стали нудними і буденними, і, здається, що вже ніщо не може їх виправити. Однак, в результаті одного інциденту, чоловік втрачає пам'ять. Скориставшись моментом, Ганна вирішує переробити його в ідеального чоловіка. Друга розповідь - про чоловіків, які разом грають в музичній групі. Їх другі половини, при цьому, не схвалюють такої поведінки, і героям картини доводиться водити їх навколо пальця. Третій сюжет присвячений пластичному хірургу Марчелло і його вже колишній дружині Паоло. Пара вдає з себе щасливу сім'ю заради його мами, вісімдесятирічної хворої жінки.

Акторський склад

Цей сайт використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувацький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг.

Умови користувацької угоди